REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sinoptikas Naglis Šulija praneša, kad artimiausiomis dienomis orai bus šilti, bet beveik visur sulauksime lietaus.

Sinoptikas Naglis Šulija praneša, kad artimiausiomis dienomis orai bus šilti, bet beveik visur sulauksime lietaus.

REKLAMA

„Artimiausią parą Europos pietuose ir rytuose lems didelė aukšto slėgio sritis, vakaruose ir šiaurėje slėgis bus žemas.

Didžiojoje žemyno dalyje rytoj dangų dengs įvairaus storio debesys, saulėta bus vietomis pietuose ir dar kai kur“, – komentuoja N. Šulija.

Eilinė šilumos banga, anot sinoptiko, rytoj plauks nuo Ispanijos iki Lenkijos, bet žemyno šiaurėje ir rytuose bus ne taip šilta.

Romoje rytoj debesuota su pragiedruliais ir 19 laipsnių, Barselonoje saulėta ir taip pat 19 šilumos. Paryžiuje debesuota, nelis ir šils iki 15, Londone saulė pro debesis ir taip pat 15 šilumos. Berlyne debesuota, nelis ir šils iki 15, Varšuvoje irgi debesuota, bet šils iki 13 laipsnių šilumos.

Lietuvoje šiandien buvo debesuota, kai kur nelabai ilgai palijo. Rytoj bus panašu.

„Artimiausią naktį dangų dengs nelabai stori debesys, pasitaikys ir pragiedrulių, kur nors gali labai nežymiai palynoti, suboluos rūkas. Rytoj iš vakarų į rytus per visą Lietuvą nukeliaus lietaus debesys, kurį laiką lis visur.

REKLAMA
REKLAMA

Žemiausia temperatūra šiąnakt bus nevienoda. Paryčiais vyraus 1–3 laipsniai šilumos, bet ten, kur ilgiau užtruks pragiedrėjimai, gali būti ir iki 1 laipsnio šalčio. Ten galėtų atsirasti ir plikledis. Rytoj bus nuo 7–9 laipsnių Žemaitijoje, iki 10–12 laipsnių šalies rytuose.

REKLAMA

Kitaip tariant, rytoj nebus gražu, bet bus šilta. Naktis su pragiedruliais, bet beveik be lietaus, diena debesuota, kurį laiką palis visur. Naktį atvės iki 1–3 šilumos, kai kur 1 šalčio (ten galimas plikledis), dieną bus nuo 7–9 šilumos vakaruose, iki 10–12 laipsnių rytuose“, – teigia N. Šulija.

Pasak sinoptiko, per kitas dvi paras orus lems tas pat ciklonas, dėl to orai bus panašūs, tai yra debesuoti, kartas nuo karto tai daugiau, tai mažiau lis, bet bus ir pertraukų. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 5–7 ar 4–6 laipsnius šilumos, dienomis oras šils iki 11–13 laipsnių.

„Ką gi, kol kas bus pilka, šilta ir drėgna. Kai kada šlapia. Bet gyvoji gamta dėl to tik atsigaus“, – pridūrė N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų