• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienį Alytuje įvyko tragiškai Alytuje mirusios 14-metės laidotuvės. Paaiškėjo, kad jose nepasirodė nė vienas bendraklasis. 

REKLAMA

„Šiandien išlydėjome Agotą į paskutinę kelionę…

Iš mokyklos, kurią ji lankė, nepasirodė nė vienas mokinys

Ačiū klasiokams, visiems kitiems ją pažinojusiems, ir mokyklos vadovybei už tokį ypatingą mergaitės pagerbimą…

Tikrai nekyla klausimų, kodėl ji pirmadienio rytą ir nenuėjo į tokią šiltą ir draugišką aplinką...“ – rašo moteris, dalyvavusi laidotuvėse, socialiniame tinkle „Facebook“. 

14-metės mirtis sukrėtė bendruomenę: mergina mokėsi gerai, turėjo draugų

Alytaus mieste nuo Baltosios rožės tilto nušokus 14 metų mergaitei, institucijos ieško tokio elgesio priežasčių, o policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, kuris numato atsakomybę dėl privedimo nusižudyti. Tačiau tai įprasta tyrimo praktika, kai ranką prieš save pakelia nepilnametis asmuo.  

„Kaip tik buvome susitikime savivaldybėje ir policija mus patikino, kad tai normali procedūra, kai paauglys, nepilnametis miršta tokiomis neaiškiomis aplinkybėmis. Jie turi ištirti visas situacijas, jie nuramino, kad tai normali procedūra, visada taip vyksta“, – antradienį naujienų portalui tv3.lt pasakojo Alytaus Dzūkijos mokyklos direktorė V. Sušinskienė.

REKLAMA
REKLAMA

Mokyklos vadovė pasakojo, kad mergaitė labai gerai mokėsi, dalyvavo įvairiose olimpiadose, turėjo draugų, todėl visa bendruomenė yra šokiruota ir labai gaili tiek mergaitės, tiek jos šeimos. 

REKLAMA

„Mergina nebuvo jokiuose sąrašuose, jokiose rizikos grupėse, niekur nebuvo. Mokėsi labai gerai, dalyvavo olimpiadose, konkursuose. Toks įvykis labai mums skaudus visiems. Užuojauta šeimai didžiulė“, – teigė pašnekovė. 

„Turėjo draugų ir labai artimų draugų turėjo...“, – pridūrė V. Sušinskienė. 

Šeima niekada nebuvo patekusi į mokyklos, vaiko teisių ar kitų institucijų radarą, vaikais šeimoje buvo rūpinamasi. 

REKLAMA
REKLAMA

Neoficialiomis žiniomis, savaitgalį vyko klasės ekskursija, bet nėra duomenų, kad ten būtų įvykęs koks nors incidentas. 

„Tyrimo metu policija išsiaiškins. Bet iki manęs jokia informacija neatėjo, namo grįžo visi sveiki. Nežinau. Žinote, nebūtinai viskas matoma, kas galėjo būti“, – teigė V. Sušinskienė. 

Ekspertai teigia, kad savižudybę dažnai lemia ne vienas veiksnys, o įvairių veiksnių visuma. Paprastai krizės sąlygomis įsivyrauja tunelinis mąstymas, žmogus siekia nutraukti kančią ir tą akimirką nemato jokių išeičių. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad apie Alytaus mieste dingusią mergaitę pranešta pirmadienį, o po pietų Punios apylinkėse jau rastas ir mergaitės kūnas. Moksleivės mama priešpiet pranešė, kad jos dukra išėjo į mokyklą, bet ten nenuėjo, todėl moteris kreipėsi į policiją. 

Policija peržiūrėjo vaizdo kamerų, įrengtų mieste, fiksuotus vaizdus ir paaiškėjo, kad nepilnametė ėjo link Dainų slėnio.

„Peržiūrėtos ten įrengtų vaizdo kamerų medžiaga, kur užfiksuota, kaip nuo tilto nukrenta žmogus“, – pasakojo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė.

REKLAMA

 

Koki ten klasiokai ir draugai jei net į paskutinę kelionę neatėjo atsisveikinti. Tai tokį ten draugai!. O tėvams reiškiu didelę uzjuota.
faktas, taigi visi mokyklos direktorės lialiakinimai yra nulio vertės - padėtis mokykloje tragiška, tik bijo prarast šiltą vietą ponia direktorė.
Žiauru, kaip galėjo klasiokai nepalydėti mergaitės į paskutinę kelionę???
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų