Tragedija Nemune: apsivertė motorinė barža su 12 žmonių, viena moteris žuvo Papildyta: baržą vairavęs vyras sulaikytas

Trečiadienį, 16 val. 02 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kauno r.ajone, Raudondvario seniūnijoje, ties Šilelio kaimu, Nemuno upėje, skęsta motorinė barža su 12 žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Kauno APGV pajėgos.  

Kauno APGV operacijų vadovas Arnoldas Braziūnas tv3.lt nurodė, kad valtys jau nebeskęsta – 11 žmonių išgelbėti, bet viena moteris mirė.

„Nemunu plaukė motorinė barža, joje plaukė trys šeimynos, iš viso – 12 žmonių, iš jų – trys vaikai. Ta valtis pradėjo skęsti – ar ji užplaukė ant seklumos, ar kas, tačiau dabar apvirtusi barža yra ant seklumos. Buvo iškviestos mūsų pajėgos – mums atvykus, septyni asmenys jau buvo krante, penkis dar reikėjo išgelbėti.

Iš šitų 12 žmonių moterį vyras iš valties, kuri skendo, išnešė į krantą. Kai mes atvykome, ji buvo krante. Ją gaivino vietiniai, mes gaivinome, atvykę medikai gaivino, bet atgaivinti nebepavyko – moteris mirė“, - kalbėjo A. Braziūnas.

Visi kiti valtyje plaukę žmonės perduoti medikams.

A. Braziūnas teigė nežinantis, kodėl apvirto valtis – ja plaukę žmonės teigė, kad smigo valties priekis, tik neaišku, į ką.

REKLAMA

Jis taip pat nurodė negalintis konstatuoti, ar asmenys buvo neblaivūs.

Kauno APGV atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė tv3.lt taip pat nurodė, kad Prokuratūroje dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Baržą vairavęs vyriškis sulaikytas – barža be dokumentų ir neregistruota“, – sakė D. Vaitkevičienė.

 


Rašyti komentarą...
V
Va kaip buna
2016-07-06 20:54:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai barza vairuoja neispruses vairuotojas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų