Tragedija Alytuje – iš ligoninės išleista moteris mirė ant jos laiptų

Nelaimė Alytuje sukrėtė ne tik praeivius, įamžinusius nelaimę, bet ir Alytaus apskrities Kudirkos ligoninės personalą. Popiet šalia ligoninės mirė vos prieš kelias minutes šią įstaigą palikusi pacientė. Alytiškė čia buvo gydyta dvi savaites.

Sukniubusią ant štai šių ligoninės laiptų moterį pamatė ir medikus iškvietė praeiviai. Tiesa, susijaudinę žmonės negailėjo karčių žodžių greitosios gydytojams, kurių, kaip aiškinama, laukta itin ilgai.

„Po kokių penkiolikos minučių. Medikai niekada neskuba. O kad visas personalas vietoj, tai išvis nesąmonė“, - stebisi alytiškis Antanas Batulevičius.

Medikai ginasi, esą reanimacinė greitoji yra ligoninės pašonėje, todėl ji tikrai negalėjo ilgai važiuoti.

Švarų mundurą ligoninė mėgina išsaugoti ir kalbėdama apie galimą mirties priežastį. Esą 81-erių moteris sunkiai sirgo, buvo gydyta dėl hipertenzijos ir cukrinio diabeto.

Priduriama, kad moteris ligoninę paliko geros būklės ir jokių ženklų dėl gresiančios tragedijos nebuvo. Teismo medicinos ekspertai ėmėsi tyrimo ir tik jie galutinai patvirtins tikrąsias mirties priežastis.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-05-06 09:02:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ten kur reikia valstybės Konstitucinio įsipareigojimo vykdymo Lietuvoj ,ten jo nemato eilinis pilietis. Nėr LR valdininkų atsakomybės ir ES komisarų kontrolės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų