Tomaševskis perrinktas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovu

Seimo valdantiesiems priklausančios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos lyderiu lieka Valdemaras Tomaševskis.

Vilniuje penktadienį vykusiame šios politinės jėgos suvažiavime  V. Tomaševskis pirmininku buvo išrinktas naujai kadencijai, pranešė partija.

Slaptame balsavime už V. Tomaševskį balsavo 134 delegatai, po vieną buvo prieš ir susilaikė. 

Suvažiavimas pritarė V. Tomaševskio siūlymui nuo penkių iki aštuonių padidinti partijos pirmininko pavaduotojų skaičių. Vicepirmininkais liko parlamentarai Vanda Kravčionok ir Zbignevas Jedinskis, Vilniaus rajono merė Marija Rekst, Šalčininkų rajono meras Zdzislavas Palevičius, o prisijungė parlamentarai susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė bei Viduas reikalų ministerijos kancleris Valdemaras Urbanas bei Trakų vicemerė Marija Puč. 

V. Tomaševskis trečią kadenciją dirba Europos Parlamente.

Lietuvos parlamente dirba aštuoni Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos nariai, ji turi 56 tarybos narius keliose savivaldybėse.  


Rašyti komentarą...
S
Stebėtojas
2020-07-04 18:52:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gilios užuojautos visiems Lietuvos lenkams!!!
Atsakyti
-1

L
Lietuvis
2020-07-04 22:41:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tu nors žinai šitą istoriją dėl prisipažinusių bendradarbiavimu su KGB ir gavusių valstybės patvirtinimą dėl informacijos apsaugos? Ir valdantieji norėjo sukompromituoti valstybinio lygmens įžadus...
Atsakyti
0

L
Lietuvis
2020-07-04 22:47:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks lenkas nesiseka koloradkės, jam kaip ir mums tai buvo naujos okupacijos pradžia. Šiti totalūs koloradiniai. Vienam KGB exmajoras namus remontuoja, kitas su okupantais bučiuojasi, trečia su FSB bendradarbiauja. Ir visi dirba atvirai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų