Teismų korupcijos byloje prašoma suimti 18 įtariamųjų

Teisėjų korupcijos byloje prokurorai prašo suimti 18 įtariamųjų, ketvirtadienį pranešė prokuratūra.

29

„Iki šios akimirkos į teismą buvo kreiptasi dėl 18 įtariamųjų, dėl vieno jau priimtas sprendimas suimti dviems mėnesiams“, – BNS ketvirtadienį sakė Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovė Renata Endružytė.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus miesto apylinkės teisme suiminėjami teisėjų korupcijos bylos dalyviai - teisėjai, advokatai ir kyšių užsakovai

Ketvirtadienio rytą į teismą vienas pirmųjų atvestas advokatas Marius Navickas.

Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė BNS patvirtino, kad pirmas suimtasis tyrime nėra teisėjas ar advokatas.

Kaip skelbė žiniasklaida, trečiadienį tarp kelių atvestųjų į teismą buvo įmonės „Indema“ vadovas Rolandas Vasiliauskas, advokatas Aivaras Surblys.

Teisėsauga trečiadienį pranešė, jog korupcija įtariami Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai Viktoras Kažys, Konstantinas Gurinas ir Valdimaras Bavėjanas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Egidijus Laužikas, Vilniaus apygardos teismo teisėjas Henrichas Jaglinskis, Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjas Arūnas Kaminskas, Regionų apygardos administracinio teismo Kauno rūmų teisėjas Gintaras Čekanauskas, Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Robertas Rainys.

Taip pat sulaikyti penki advokatai – Drąsutis Zagreckas, Romualdas Mikliušas, Giedrė Cimbolienė, Aivaras Surblys ir Marius Navickas.

Teisėsaugos duomenimis, iš viso trečiadienį sulaikyti 26 asmenys.

Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Žydrūnas Bartkus sakė, kad įtariamųjų skaičius gali augti.

Įtariama, kad sutartų kyšių suma galėjo siekti 400 tūkst. eurų. Anot prokuratūros, konkretūs kyšiai svyravo nuo vieno tūkstančio iki 100 tūkst. eurų.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2019-02-21 10:07:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebetikiu teisingumu Lietuvoj . Greičiausiai įtariamieji korupcija bus įtakingesni ir kvalifikuotesni teisėje negu STT ir generalinės prokuratūros darbuotojai. Ar vėl kyšininkai Lietuvoj vėl kils iš balos sausi?
Atsakyti
0

A
Ašva
2019-02-21 10:45:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar užteks vietų kalėjimuose,įtariamųjų skaičius gali didėti,tik bus matyt kiek bus pasodintų?Pradedu tikėti kad didžiausias mafijos klanas teisėsaugoje.Jei šalį valdo supuvusi teisėsaugos sistema vadinasi-šalis griūva.Su giliu liūdesiu
Atsakyti
0

s
skaitytojas
2019-02-21 10:45:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kada tokius nubaude?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų