REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

2019 metais mirusio milijonieriaus verslininko Raimondo Karpavičiaus turtas toliau lieka areštuotas, nusprendė teismas. 

2019 metais mirusio milijonieriaus verslininko Raimondo Karpavičiaus turtas toliau lieka areštuotas, nusprendė teismas. 

REKLAMA

Lietuvos apeliacinis teismas liepos 14 dieną atmetė Klaipėdos bendrovės „Karpis“ ir jos antrinių įmonių „Marijampolės pieno konservai“, Lukšių pieninė, Vilniaus „Ferogama“ bei Ispanijos „Rarkarpis“ prašymą panaikinti joms nuo 2018 metų gruodžio taikomas laikinąsias apsaugos priemones. Teismas paliko nepakeistą Klaipėdos apygardos teismo kovą priimtą nutartį. 

Apeliacinis teismas konstatavo, jog panaikinus apribojimus galėtų kilti grėsmė užtikrinti pirmosios R. Karpavičiaus žmonos  Audronės ieškinį – A. Karpavičienė siekia, kad jai būtų pripažinta pusė R. Karpavičiaus turto – nekilnojamojo turto ir įmonių akcijų. 

„Byloje pritaikytomis laikinosiomis apsaugos priemonėmis apribota tik apeliantų (įmonių – BNS) teisė perleisti, įkeisti ar dovanoti jų ilgalaikį ir finansinį turtą (akcijas) taip pat reorganizuoti ar likviduoti įmones, investuoti jų turtą į kitas įmones. Šių teisių ribojimas nesusijęs su kasdieniu įmonių ūkinės veiklos vykdymu“, – rašoma nutartyje. 

REKLAMA
REKLAMA

R. Karpavičius per bendrovę „Karpis“ valdė „Marijampolės pieno konservus“, „Rarkarpį“ Tenerifėje, Lukšių ir Širvintų pienines, „Ferogamą“, Ukrainos „Vitaut“.

REKLAMA

Skaičiuojama, kad 2019 metų rugpjūtį mirusio 61 metų R. Karpavičiaus palikimo vertė siekia apie 120 mln. eurų.

Kitame teisme yra ginčijamas jo testamentas. Ieškinį mirusio verslininko broliui Henrikui ir sutuoktinei Aistei Karpavičienei, paveldėjusiems R. Karpavičiaus palikimą, teismui yra pateikęs jo sūnus Rokas Karpis – jis nesutinka su tėvo valia ir ginčija testamentą, prašydamas jį pripažinti negaliojančiu.

oblyn vel pasipils straipsniai gerai kad laikrascio neuzsisakiau
Vien tikro sunkelis sadisto
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų