Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį Vilniaus apygardos teismui nepavyko pradėti bylos, kurioje šeši sostinėje gyvenantys asmenys kaltinami plataus masto prekyba žmonėmis.

REKLAMA

Prieš 18 metų dėl nušauto žurnalisto Vito Lingio žmogžudystės nuteisto, anuomet klestėjusios mafijos gaujos „Vilniaus brigados“ smogiko Igorio Achremovo brolis Aleksandras Achremovas yra kaltinamas su penkiais asmenimis trijuose populiariausiuose sostinės striptizo klubuose prižiūrėjęs seksualines paslaugas teikiančias merginas.

Vilniaus apygardos teisme turėjęs vykti prekybos moterimis gaujos teismo posėdis dėl vieno kaltinamųjų advokato užimtumo atidėtas. Ryte vykusiame teisme nebuvo pradėtas skaityti ir didelės apimties kaltinamasis aktas.

REKLAMA
REKLAMA

Kitas teismo posėdis numatomas spalio 19 dieną.

Be I. Achremovo brolio A. Achremovo, dėl pelnymosi iš kito asmens prostitucijos, įtraukimo į prostituciją bei apgaulingo įmonės apskaitos tvarkymo į teisiamųjų suolą sėdo ir Dmitrijus Čainikovas, Erikas Jemeljanovas, Olegas Zorkinas, Petras Žilys bei vienintelė moteris - Anželika Zajančkovskaja.

Visi kaltinamieji anksčiau niekada nebuvo teisti.

Teismui aiškino, kad šiuo metu yra dirbantys, užima tam tikras pareigas įvairiose Vilniuje veikiančiose bendrovėse.

Vengė fotografų dėmesio

Teisiamieji ir viena iš dviejų nukentėjusiųjų teismo salėje nesmagiai jautėsi, kai pamatė į juos nukreiptus fotoreporterių objektyvus.

Bene laisviausiai jautėsi ir kamerų nesivaržė tiktai A. Achremovas.

Į teismo posėdį neatvyko ir dvi nukentėjusiomis pripažintos moterys bei naktinius klubus krėtusios Mokesčių inspekcijos atstovas.

REKLAMA
REKLAMA

Viena teisme pasirodžiusių nukentėjusiųjų nė trupučio nesivaržydama bendravo su vienu kaltinamuoju.

Įdomus sutapimas, kad vienas paminėtų naktinių klubų „Eden Club“, kuriame neva vyko gaujai priskiriami nusikaltimai, klestėjo prostitucija yra visai šalia buvusio Vilniaus „Lietuvos“ viešbučio. Būtent čia pirmais nepriklausomos Lietuvos metais mėgdavo rinktis ryškiausi sostinės kriminalinio pasaulio autoritetai, „Vilniaus brigados“ bosai, spekuliantai, užsienio valiutos supirkinėtojai bei juos akylai stebėję specialiųjų tarnybų darbuotojai.

Klientams – kokteiliai su kvaišalais

Striptizo klubus teisėsaugininkai demaskavo praėjusių metų vasario mėnesį. Kad tarpusavyje nespėtų susisiekti apie pradėtus patikrinimus, kratas vykdę pareigūnai visuose klubuose apsilankė vienu metu.

Klubų vadovai savo kaltę iškart pripažino.

Jų teigimu, už sekso paslaugas per vieną vakarą klubuose buvo surenkama nuo 500 litų iki 20 tūkstančių litų.

REKLAMA
REKLAMA

Darbuotojai sau pasilikdavo 2 procentus surinktų pinigų.

Šokėjos šiuose klubuose dirbo pagal autoriaus sutartis.

Ikiteisminio tyrimo metu jos buvo apklaustos kaip liudytojos.

Viena šokėja prisipažino su lankytojais lytinių santykių turėjusi kone 200 kartų.

Praėjusiais metais vienas Vilniaus teismų nusprendė konfiskuoti kaltinamųjų uždirbtus pinigus.

Patikimo portalo Balsas.lt šaltinio teigimu, „Eden Club“ klube neretai lankytojai būdavo vaišinami alkoholiniais kokteiliais, į kuriuos greičiausiai būdavo pilami  neaiškios kilmės kvaišalai.

Vienas klube apsilankęs vyriškis vėliau portalui Balsas.lt pasakojo šiek tiek gurkštelėjęs alaus, o netrukus pasijutęs itin keistai. Jo būsena buvusi tokia tarsi jis būtų apsvaigęs nuo stiprias haliucinacijas sukelusių vaistų.

Vienu metu jam smarkiai aptemo akyse.

Anot šaltinio, praėjus kuriam laikui jo pageidavimu, klubo administracija pristatė dvi šviesiaplaukes merginas, kurios už pinigus siūlė sekso paslaugas.

REKLAMA
REKLAMA

Viena mergina už pusvalandžio trukmės sekso seansą greta klubo veikiančiame viešbutyje paprašė 600 litų, o kita – už visos nakties „linksmybes“ pageidavo net 3500 litų.

Būta kalbų, kad tokiais protą temdančiais kokteiliais buvo „pavaišintas“ ir ne vienas užsienio svečias. Neva po to jie lengva ranka traukdavo stambiausias eurų banknotų kupiūras ir jas dosniai dalindavo ne tik klubo lankytojus viliojusioms šokėjoms, bet ir personalo darbuotojams.

I.Achremovas: „Brolis sukasi savame versle, tačiau ką veikia, nežinau“

Už didelio visuomenės atgarsio sulaukusią žurnalisto V. Lingio žmogžudystę teisiamųjų suole 1994-ųjų rudenį be I. Achremovo atsidūrė ir anuomet gyvavusios didžiausios sostinėje kriminalinės grupuotės – „Vilniaus brigados“ vadeiva Borisas Dekanidzė ir du žemesnio rango gaujos nariai − Viačeslavas Slavickis, Borisas Babičenka.

REKLAMA
REKLAMA

Pastarieji du nors ir gavo griežtas bausmes, paskui teismo buvo anksčiau laiko paleisti ir jau senokai mėgaujasi laisve.

Aukščiausiojo Teismo teisėjų kolegija, pirmininkaujama Vytauto Greičiaus, skyrė B. Dekanidzei paskutinę šalies istorijoje mirties bausmę.

Ji buvo įvykdyta 1995-ųjų vasarą.

Praėjus kuriam laikui I. Achremovui bausmė buvo pakeista laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų