Panevėžio tarybos narys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ Panevėžio skyriaus pirmininkas Sigitas Činga Laisvės a. ėmėsi įvesti savo tvarką ir savo teisingumą. Neįgaliesiems skirtoje vietoje automobilį pasistatęs sveikata nesiskundžiantis politikas netgi sučiuptas pažeidęs Kelių eismo taisykles mašinos nepatraukė.

Į Tarybos posėdį atvažiavęs S. Činga asmeninį automobilį tojotą pasistatė Laisvės a., Apylinkės teismo prieigose. Nors politiko mašina neužėmė vienintelės vietos, ant trinkelių pažymėtos neįgaliųjų ženklu, tačiau pateko į penkių metrų ruožą, kurį stovintis kelio ženklas nurodo kaip skirtą neįgaliųjų transportui.

S. Čingos nusižengimą pastebėjęs Tarybos narys Mantas Leliukas paragino politiką patraukti automobilį, tačiau „tvarkietis“ nematė reikalo užleisti vietos neįgaliesiems.

S. Činga iš jos išvairavo tik Tarybos posėdžiui pasibaigus. Politikas argumentavo besivadovaujantis ne kelio ženklu, o tuo, kas nupiešta po kojomis.

„Ant trinkelių nupiešta tik viena vieta neįgaliesiems. Mano automobilis stovėjo šalia jos“, – „Sekundei“ tvirtino „tvarkietis“. S. Činga nesigynė matęs ir kelio ženklą, tačiau šis jam nepasirodė reikšmingas.

„Ar aš turiu su liniuote metrus matuoti?“ – nustebo Tarybos narys.

Išmatavo pareigūnai

Politiko įžūlumas bėdos pridarė ir kitam vairuotojui, savąjį nisaną, nepažymėtą neįgaliesiems skirtais ženklais, pasistačiusiam neleistinoje vietoje. S. Čingai nusprendus, kad nėra reikalo matuoti, kur baigiasi kelio ženkle nurodytasis 5 m ruožas, metrą į Laisvės a. atsivežė policijos pareigūnai.

REKLAMA

Jų skaičiavimai Tarybos nariui gero nežada. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro viršininkas Virginijus Mačėnas patvirtino, kad ne tik nisanas, bet ir tojota pastatyti neįgaliųjų vietose.

„Pagal kelio ženklą penki metrai, tai yra dvi vietos, skirtos transporto priemonėms, pažymėtoms neįgaliųjų ženklu arba neįgaliųjų statymo kortele“, – teigė V. Mačėnas.

Nei S. Čingos tojota“, nei nenustatyto vairuotojo nisanas neįgaliųjų ženklais nepažymėti. Dėl kelio ženklo nepaisymo vairuotojams gresia bauda nuo 100 iki 300 litų. Jei per metus vairuotojai už tokį nusižengimą nebuvo bausti, jie atsipirkti gali ir sumokėję pusę minimalios baudos.

Policiją užvers darbu

S. Činga teigia daug metų vairuojantis, tačiau esą pirmą kartą matantis, kad kelio ženklas nesutaptų su po kojomis nubraižytais ženklais.


Rašyti komentarą...
K
KET
2013-11-27 17:56:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaidiskas gaidzio poziuris
Atsakyti
0

N
Nu jo
2013-11-27 20:49:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal jis- proto invalidas, is kur jums zinot?
Atsakyti
0

d
dainius
2013-11-27 22:28:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip tokie morales invalydai i valdzia patenka?per tokius atmatas ir gyventi niekam lietuvoi nesinori kai parsai sedi prie lovio
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų