Tamsioji 2020-ųjų pusė: kriminaliniai įvykiai, kurie sukrėtė Lietuvą

2020 metai Lietuvoje išsiskyrė ne tik kova su Covid-19, bet ir kriminaliniais įvykiais. Šie metai paženklinti skaudžiomis nelaimėmis ir žiauriais nusikaltimais.

Naujienų portalas tv3.lt išskyrė keletą nusikaltimų ir nelaimių, kurie šiais metais sulaukė daugiausia atgarsio.

Palaidotas gyvas

2020-ieji prasidėjo kiek neįprasta nelaime Druskininkuose. Žuvo darbo vietoje žemėmis užverstas vyras. Net 25 min. po žemėmis išbuvusiam vyrui medikai negalėjo padėti. Nelaimė nutiko statybvietėje.

Žemės užvirto ant dviejų darbininkų, bet tik vienam pavyko išgyventi. Mirtis darbo vietoje ištiko 1963-iais gimusį vyrą. Nelaimė nutiko vykdant Druskininkų miesto vandens gerinimo įrenginių rekonstrukcijos darbus. 

Nutikus nelaimei patys darbuotojai puolė atkasinėti žemėmis užverstų vyrų ir čia pat iškvietė pagalbą. Vis dėlto, išgelbėti pusamžio vyro gyvybės nepavyko. 40 minučių jį gaivinusiems medikams liko tik konstatuoti jo mirtį.

Žuvo per savo gimtadienį

Šiais metais įvyko nemažai tragiškų avarijų. Viena jų kovo pradžioje pareikalavo moters ir jos 9-metės dukros gyvybių. Šiurpi avarija įvyko netoli Tauragės.

Moters vairuojamas automobilis susidūrė su pienvežiu. Žuvo 47-erių metų moteris ir devynerių metų dukra. Žūties dieną buvo mergaitės gimtadienis.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kruvina mamos ir dukters avarija Tauragės rajone: 9-metė mirė per savo gimtadienį

Teigiama, kad moters automobilis posūkyje paslydo ant degalų, kuriuos kažkas išliejo ant kelio prieš avariją.

Į avarijos vietą vaduoti prispaustų žmonių buvo iškviesti gelbėtojai. Deja, atvažiavę medikai nustatė, kad vairuotoja ir kartu važiavusi mergaitė nebegyva. Avarija pribloškė ir visko mačiusius gelbėtojus. Vairuotoja dirbo mokytoja netoli nuo avarijos vietos esančiuose Vilkyškiuose.

Kelio danga buvo slidi. Buvo paliję, šlapia, be to, aiškėja, kad ant kelio buvo išpilta dyzelino, spėjama, kad būtent ant išpiltų degalų užvažiavęs moters automobilis tapo nevaldomas. Vietos gyventojai teigė, kad ši vieta labai pavojinga.

REKLAMA

Mažametį nubloškė traukinys

Prieš pat Jonines įvyko sukrečianti nelaimė Kuršėnuose. Traukiniais susižavėjęs vos 1,5 metukų berniukas pats vienas nuėjo iki netoli namų esančių bėgių, įveikė aukštus laiptus, bet, vos tik užlipęs, vaikas buvo nublokštas traukinio ir žuvo.

Mažametis žuvo savo senelių, kurių globoje buvo paliktas, akyse. Šie dar paskutinę akimirką iš toli matė laiptais besiropšiantį mažylį, šaukė jį, bet vaikas jų nebegirdėjo. Berniuko smalsumas buvo pražūtingas. Į nelaimės vietą jis pajudėjo su paspiriama mašinyte. Ši pusiaukelėje buvo palikta.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vieta, kur tragiškai žuvo 2 metukų berniukas

Tragiškai žuvusio berniuko tėvas pasakojo, kad su žmona paties įvykio nematė, nes tuo metu buvo išvykę:

„Mes daug nematėme, buvome išvažiavę, vaikai buvo palikti su seneliais. Seneliai vaikščiojo kieme, buvo trumpam nusisukę, o jis su paspiriama mašinyte ir nuvažiavo link bėgių. Labai greitai viskas įvyko.

Jis nuvažiavo iki tokio posūkio, visi jo staigiai pasigedo, pradėjo ieškoti. Netoliese yra tvenkinys. Tai apėjo tą tvenkinį pirmiausia, o po to 3,5 metų dukra pasakė, kad brolis nuėjo link bėgių. Visi pasileido ten ir matė, kad jis jau lipa laiptais. Bet nebespėjo jo pagauti...“

Berniuko tėtis teigė, kad traukiniai buvo sūnaus silpnybė. Vaikas namuose prie lango stovėdavo atsistojęs ir žiūrėdavo į pravažiuojančius traukinius.

„Ir viskas, ir nebespėjo jo pagauti. Užlipo į viršų ir papuolė po traukiniu. Jį šaukė, bet jis nereagavo. Jam tiek buvo įdomu pamatyti traukinį, jis lipo ir tiesiai į traukinį atsitrenkė. Net nežinau, kur traukinys sustojo“, – sielvartavo vaiko netekęs vyras.

Pražudė nekaltus žmones

Dar viena skaudi nelaimė įvyko iškart po Joninių. Kėdainių rajone įvykusi avarija pareikalavo dviejų jaunų vyrų gyvybių. Paaiškėjo, kad avariją sukėlė, kaip įtariama, girtas ukrainietis, kuris spruko nuo jį stabdžiusių policijos pareigūnų.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kėdainių rajone per tragišką avariją sudaužyti automobiliai

Tikrinant šią informaciją, pareigūnai bandė stabdyti įtariamą asmenį, tačiau šis nepakluso policininkų reikalavimui ir padidinęs greitį nuvažiavo. Persekiojimas užtruko apie 4-5 kilometrus. Jis skriejo daugiau kaip 100 km./val. greičiu. Paaiškėjo, kad asmuo anksčiau ne kartą buvo baustas už kelių eismo taisyklių pažeidimus.

REKLAMA

Kaltininko automobilis „Mercedes Benz C 180“ atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Audi A4“, kuris nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. O „Mercedes Benz C 180“ po smūgio nuvažiavo nuo kelio ir sustojo atsitrenkęs į namą.

Per šį siaubingą eismo įvykį žuvo automobilio „Audi A4“ vairuotojas (g. 1998 m.) ir kartu važiavęs keleivis (g. 2001 m.), o avarijos kaltininkas, automobilio „Mercedes Benz C 180“ vairuotojas, išsisuko lengvais sužalojimais.

Nužudyta 4 vaikų motina

Bene šiurpiausias nusikaltimas įvykdytas 2020-ųjų rugpjūtį. Šilalės rajone nužudyta keturių vaikų motina. 37-erių moters kūnas rastas Kvėdarnos miestelio pakraštyje.

Dėl 4 vaikų motinos nužudymo sulaikyta 1980-siais gimusi moteris gyveno toje pačioje seniūnijoje. Aiškėja, kad ji augina du nepilnamečius vaikus.

Kvėdarnos seniūnas Aivaras Dobilas patvirtino, kad sulaikyta moteris yra seniūnijos gyventoja. Tiesa, asmeniškai su ta moterimi seniūnui nėra tekę.

Nužudytos moters kūnas rastas šalia Aitros upės, prie tilto. Šalia esantis kelias veda autostrados link, tad eismas jame yra pakankamai intensyvus. Manoma, kad nužudyti žmogų moteris ryžosi dėl meilės tam pačiam vyrui.

Kūnas rastas su smaugimo žymėmis ties tiltu per upę, žolėje. Moters kūną aptiko ryte žvejoti išsiruošęs gyventojas.


Rašyti komentarą...
.
....
2021-01-01 21:16:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nederėtų per Naujuosius prisiminti praeitų metų kraupius įvykius. Mes įžengėm į Naujus metus, verčiame baltą knygos lapą, tikėdamiesi ją užpildyti teigiamomis akimirkomis. O čia kaip tyčia mėgina sugadinti lapus. Reikia pozityvo. Negatyvą šalin.
Atsakyti
-3

A
2021-01-01 21:11:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
TAMSIOJI 2020 METŲ PUSĖ, TAI MASMEDIJOS PROPOGANDA, MELAS IR SĄMOKSLO TEORIJOS - VISI KAUKES NUSIMETĖ !!!
Atsakyti
0

v
vh
2021-01-02 02:39:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik tu iš čia psichikos ligoni. Matyt per šventes nesveikėm ligoninėje duoda internetu naudotis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų