Svarstys naują planą – į mokyklas sieks grąžinti visus pradinukus

Vyriausybė trečiadienį svarstys planą grąžinti į mokyklas visus pradinukus.

Siūlymus Vyriausybei parengė Sveikatos apsaugos bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, po konsultacijų su ekspertais. 

„Vyriausybė spręs dėl saugaus visų pradinukų sugrąžinimo į mokyklas. Sprendimai atskiroms savivaldybėms priklausys nuo epidemiologinės situacijos kiekvienoje jų“, – BNS sakė premjerės atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

Šiuo metu į klases leista grįžti tik tiems pradinukams, kai užtikrinamas moksleivių ir pedagogų testavimas kaupinių metodu.

Tokiu būdu kontaktinis ugdymas atnaujintas keturių sostinės mokyklų pradinėse klasėse, artimiausiu metu tai planuojama padaryti dar maždaug 60-yje šalies įstaigų.

Lietuvoje lapkričio 7-ąją paskelbus antrąjį karantiną, dauguma moksleivių perėjo į nuotolinį ar mišrų mokymąsi, pradinukai, išskyrus minėtas išimtis, į mokyklas neina nuo gruodžio vidurio iki šiol.


Rašyti komentarą...
N
Nejuokinkit!
2021-03-17 09:16:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dvyliktokus vykit mokytis į kontaktą. O ne pradinukus. Jiems tai egzaminai bus......
Atsakyti
-8

K
Kazimieras
2021-03-17 09:34:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasikeitė tai , kad nesubrendėliai valdo valstybę , nors ir labai mažą . Džiaugiasi tuo jog jų dabar valia ir galia . Todėl ir tyčiojasi iš žmonių pagal savo supratimą .
Atsakyti
-3

A
Ada
2021-03-17 08:56:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai neturi proto. Toks susirgimų skaičius, o jie atidaro pradines klases. Tai galėjo visai neuždarinėti kas pasikeitė dabar
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų