Svarbiausi patarimai, kaip paruošti automobilį žiemai

Smarkiai paspaudė šaltukas ir neužsikūrė automobilis? Užšalo durelės? Nusėdo akumuliatorius? Vadinasi, neparuošėte automobilio šaltajam sezonui. Ekspertai pataria, į ką reikia atkreipti dėmesį, jei žiemą norite važinėti be didelio vargo.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: automobilio paruošimas žiemai

Automobilio patikra

Statistika rodo, kad šaltuoju periodu eismo įvykių skaičius išauga. Vairuotojams būtų saugiau riedėti gatvėmis, jei atliktų kelis paprastus veiksmus. Pirmasis – automobilio techninė patikra. Jei pastebėjote, kad automobilis prastai užsiveda, nevertėtų atidėlioti remonto darbų iki pirmojo sniego ir automobilį į servisą nuvežti jau dabar.

Žiemą anksčiau temsta, tad būtina patikrinti, ar veikia visi automobilio žibintai bei ar jie teisingai sureguliuoti. Svarbu patikrinti, kada buvo keisti tepalai, mat, žiemą dėl žemos temperatūros jie tampa klampesni, ir dėl to automobilis gali sunkiau užsivesti.

Reikia atkreipti dėmesį, kada buvo keisti oro filtrai, dyzelino degalų uždegimo žvakės. Tokiais degalais varomam automobiliui rekomenduojama pakeisti ir degalų filtrą.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų