Kovo 30 d. Kauno sporto halėje įvyko Darbo partijos Kauno miesto filialo organizuotas susitikimas su Darbo partijos vadovais. Renginyje dalyvavo Seimo nariai Kęstutis Daukšys, Mečislovas Zasčiurinskas, Vydas Gedvilas, Vytautas Gapšys, Valentinas Bukauskas ir Jonas Kondrotas bei Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai Rytis Šatkauskas ir Gintaras Furmanavičius, Darbo partijos Kaune keliami kandidatai Seimo rinkimuose Jolanta Solnyškienė, Žaneta Simonavičienė, Gediminas Grigas, Sigytas Klimas ir Dženeta Tolišauskienė, Darbo partijos Kauno miesto skyriaus vadovai ir Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

Į susitikimą su darbiečiais atvyko virš 4 500 žmonių, todėl 5 000 žmonių talpinanti arena buvo beveik sausakimša.

Pagrindinis šio susitikimo tikslas buvo pristatyti Darbo partijos Seimo rinkimų programą, kurią partija yra pasiruošusi pradėti įgyvendinti iš karto po rinkimų, bei aptarti politinę situaciją mūsų šalyje.

„Kauniečiai turi unikalią progą pirmi išsamiai susipažinti su Darbo partijos programa“, – sakė partijos programines nuostatas pats pristatęs V. Uspaskich.

REKLAMA

Anot Darbo partijos pirmininko, svarbiausi partijos tikslai yra tinkamos aplinkos investicijoms sukūrimas, atlyginimų kėlimas, naujų darbo vietų kūrimas, šildymo kainų mažinimas, aktyvi regionų politika, tinkamų sąlygų sudarymas šeimos verslo plėtrai, savivaldos reforma įteisinant tiesioginius merų ir seniūnų rinkimus.

V. Uspaskich patikino, kad atėjusi į valdžią Darbo partija pasiryžusi padidinti minimalią mėnesinę algą iki 1509 Lt, pasiekti, kad pensijos sudarytų 60 proc. nuo vidutinio atlyginimo, o trečiaisiais kadencijos metais – visiškai panaikinti bedarbystės problemą.

„Darbo partijos programoje yra daug revoliucinių sprendimų, tačiau svarbiausia, kad mes ne tik žinome ką reikia daryti, bet ir turime daug specialistų, kurie žino kaip visas šias idėjas įgyvendinti per kuo trumpiausią laikotarpį. Per trejus su puse metų dabartinė valdžia sužlugdė šalies ekonomiką ir finansų sistemą, todėl dabar neturime kuo pasigirti. Dabartinė Lietuvos padėtis yra ne ką geresnė negu Graikijos, todėl nauja valdžia turės skubiai ir efektyviai taisyti susiklosčiusią situaciją“, – kalbėjo Darbo partijos pirmininkas.

Pasak V. Uspaskich, Darbo partijos tikslas – sukurti tokią valstybę, kurios piliečiai galės jaustis oriai, ir turės visas sąlygas dirbti bei užsidirbti.

Susirinkusieji salėje plojimais pritarė partijos pirmininko išsakytoms mintims dėl emigracijos. „Emigracija – vienas didžiausių Lietuvos skaudulių. Ir žmonių atgal sugrįžti nesuviliosi saldainiuku, žmonėms reikia žinoti, kad valstybei jie yra reikalingi, kad čia turės darbą, galės kartu kurti Lietuvą, kurioje norisi gyventi. Dabartinė valdžia viską padarė, kad parduotų savo žmones ir gautų pinigų. Reikia lenkti galvą ir gerbti tuos, kurie sunkiai dirba ir padeda čia pasilikusiems savo artimiesiems.

Valdžia turi bučiuoti emigrantams rankas ir kojas, nes vien 2011 metais jie parsiuntė į Lietuvą beveik 5 mlrd. Lt. Šitie pinigai yra aukso vertės, tačiau jie yra labai laikini, nes tie žmonės, kurie suras sau gerą darbą svetur ir įsitvirtins ten, galiausiai išveš savo šeimas ir parduos savo namus Lietuvoje, tada jokie pinigai negrąžins jų atgal ir jie negalės padėti Lietuvai. Tai yra tiksinti bomba, kuri kažkada sprogs ir tai bus labai skaudu, nes mūsų šalis praras ir žmonės, ir specialistus, ir darbo jėgą, ir mažiausiai vieną ateities kartą“, – sakė V. Uspaskich.

REKLAMA

Partijos pirmininkas pasidžiaugė Darbo partijos jaunimu, kurio tiek gausiai neturi nė viena kita partija. Ir kas svarbiausia – Darbo partijos jaunimo, lyginant su kitų partijų jaunimu, į užsienį išvažiuoja mažiausiai. „Mes jais tiesiog rūpinamės“, – sakė V. Uspaskich.


Rašyti komentarą...
B
Benas
2012-03-31 18:52:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada Lietuvos baudziauninkas prades mastyti savo galva o ne kas plauna smegenis. Kaunieciai paklauskite darbo partijos visu vadovu, po kuriuo medziu stovi kai prievartaujama mergaite ir zudomi zmones? Kodel prieme paulauska kuris gina pedofilija tai rode viesai per tv.? Norint pakeist ka nors Lietuvoje is vis negalima balsuoti uz bet kokia partija, kurios valdo Lietuva 22m.
Atsakyti
0

B
Bebarzdis
2012-03-31 19:10:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikiname Kauno mulus. Jau buvo sulindę pas Šustauską, dabar lipa ant kito grėblio.Susmukęs Kaunas.
Atsakyti
0

K
Kavian
2012-03-31 19:22:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaizdlis tikrai neblogas. Do dabar ant bangos, tad jei ir kaune juos palaikysim, gal ir pas mus kas i teigiama puse pasislinks :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (338)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų