Sunkios girtų brolių konflikto pagirios: susitaikymas neišgelbėjo nuo kalėjimo

Girtų brolių konfliktas Kauno rajone abiem baigėsi skaudžiai. Vienam po dūrio peiliu į krūtinę buvo sunkiai sutrikdyta sveikata, o kitą teismas net dviem metams pasiuntė atlikti bausmės už grotų.

Buitinis incidentas namuose įvyko prieš metus – 2020 m. vasario 1-ąją. Eimantas N. tarpusavio konflikto su broliu A. J. metu tyčia kartą įdūrė peiliu nukentėjusiajam į krūtinę. Taip buvo pažeisti nukentėjusio plaučiai ir širdis.

Teismas Eimantą N. pripažino kaltu dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo ir paskyrė jam dvejų metų laisvės atėmimo bausmę. Kauno teritorinei ligoninių kasai nuteistasis privalės sumokėti beveik 2,6 tūkst. eurų už brolio gydymo išlaidas.

Kaltino nukentėjusįjį

Eimantas N. savo kaltę teisme pripažino tik iš dalies. Jis pasakojo, kad išgėręs bokalą alaus grįžo namo, kur rado motiną ir du jos brolius. Netrukus namo sugrįžo ir stipriai apgirtęs jo brolis, kuris pradėjo prie visų kibti užgauliodamas žodžiais.

Jam bandant brolį sudrausminti, šis neklausė. Motinos broliai netrukus išėjo namo. Į lauką išėjo ir Eimantas N., tačiau po kurio laiko sugrįžo. Grįžęs rado brolį sėdintį kambaryje ant kėdės ir besiklausantį muzikos, o mama tuo metu buvo kitame kambaryje.

Tada Eimantas N. virtuvėje pradėjo gaminti sumuštinius. Brolis esą pradėjo ant jo pykti, kodėl šis kambaryje avi batus. Anot Eimanto N., brolis yra labai priekabaus charakterio, o būdamas neblaivus ir ypatingai įkyrus.

Tad pastarajam sakė, kad apsiramintų, bet brolis prie jo prisiartino ir už peties patempė, kad Eimantas atsisuktų. Į brolį nuteistasis atsisuko rankoje laikydamas peilį. Šis esą šaukė „durk, durk“.

Eimantas N. pasakojo, kad šaukdamas „durk, durk“, brolis priėjo artyn prie jo, stovinčio prie stalo, su kaire ranka pagriebė už jo sulenktos rankos ir ją stipriai patraukė į save. Tuo metu brolio akys buvo išvirtę, jis įsiutęs ir agresyviai nusiteikęs šaukė, plūdosi necenzūriniais žodžiais.

REKLAMA

Žinodamas, kad brolis girtas yra neprognozuojamas, nesivaldo, anksčiau yra ne kartą smurtavęs jo atžvilgiu, tuo metu jo išsigando, tačiau tyčinio smūgio peiliu į brolį jis esą tikrai neatliko. Anot Eimanto N., peilis į krūtinę įsmigo, kai brolis patraukė jo ranką.

Po smūgio jis iš karto užspaudė broliui žaizdą ir šaukė mamai, kad kviestų greitąją medicinos pagalbą. Kai į kambarį atėjo mama, tai jai pasakė, kad laikytų užspaudusi kraujuojančią žaizdą, o jis pats, nuo grindų paėmęs peilį, nuo jo virtuvėje nuplovė kraują ir nusikaltimo įrankį palikęs ant plautuvės, išsigandęs iššoko per kambario langą.

Teigė, kad susitaikė

Nukentėjusysis A. J. teisme pasakojo, kad tą vakarą jis buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio, nes prieš tai išgėrė 6 bokalus alaus. Dėl girtumo, anot nukentėjusiojo, jis visų aplinkybių tiksliai neatsimena, tačiau pamatęs motinos brolį pradėjo su juo konfliktuoti.

Po to pradėjo kabinėtis ir prie brolio Eimanto. Po kurio laiko pamatęs, kad brolis į kambarį atėjo su batais, pradėjo jį barti. Nuteistasis pasakojo, kad priėjo prie brolio ir suėmęs jam už kairės rankos, jį patempė, kad šis eitų iš kambario.

Kažkuriuo momentu jis pajautė skausmą krūtinėje, silpnumą. Pamena, kaip pats atsigulė ant grindų, jam pasidarė silpna ir jis prarado sąmonę. Teisme nukentėjusysis teigė, kad brolis tyčia jam įdurti peiliu nenorėjo, tiesiog taip viskas gavosi, kilus tarp jų konfliktui.

Jis patvirtino, kad su broliu susitaikė, pats jaučiasi dėl incidento kaltas. Anot A. J., santykiai su broliu šiuo metu normalūs. Teisiamą sūnų užstojo ir motina, tačiau nei jos, nei nukentėjusiojo atleidimo nuo įkalinimo Eimanto N. neatleido.


Rašyti komentarą...
E
Ema
2021-02-19 16:33:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priešus gyvus laidot reikia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų