peilis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „peilis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „peilis“.

Žmoną nužudęs vyras – teisme: „Aš apie tai net sapnuoti nesapnavau“

Klaipėdos teisme – pensininkas žudikas. Vyras kaltinamas net 28 peilio dūriais nužudęs keturiolika metų jaunesnę žmoną. Pensininkas teisme teisinasi esą jisai tik gynėsi – neva moteris jį peiliu puolė ir dūrė į krūtinę pirmoji. Tiesa, vyriškis dalinai savo kaltę pripažįsta, tačiau paaiškinti, kodėl nužudė savo žmoną, teismui nesugebėjo. Į Klaipėdos teismą pareigūnai atvedė antrankiais surakintą 63-jų Šilutės rajono gyventoją Vytautą Šerpetauską.

Konflikto metu vienas kitą puolė peiliu: užpuoliką rado netikėtoje vietoje

Policijai paskambinęs vyriškis pranešė, kad buitinio konflikto metu panaudotas peilis, užpuolikai pasišalinę, bet jų buvimo vieta žinoma. Vykstant į vietą pakeliui pastebėtas šalikelėje stovintis automobilis pravertomis durelėmis. O šalimais ant kelio voliojosi žmogus. Įvykį užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Ant kelio gulintį žmogų pamatęs vairuotojas skubėjo paaiškinti situaciją policininkams:  „Sustojau, galvojau, kad koks gyvūnas numuštas.
Kriminalai 2024-02-16

Radviliškyje neblaivus asmuo vyrui dūrė peiliu

Radviliškyje neblaivus vyras kitam vyrui dūrė peilių, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, šeštadienį, Radviliškyje, J. Noreikos g., ūkiniame pastate, neblaivus (2,08 prom.) vyras, gim. 1959 m., peiliu dūrė neblaiviam (1,07 prom.) vyrui, gim. 1988 m., į kaklą. Nukentėjusysis paguldytas į Respublikinės Šiaulių ligoninės priėmimo skyrių stebėti, po to išleistas gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Ukmergėje prie daugiabučio namo peiliu sužalotas girtas jaunuolis

Ukmergėje prie daugiabučio namo peiliu sužalotas jaunuolis. Kaip pranešė Policijos departamentas, nusikaltimas įvykdytas šeštadienio vakarą, apie 22 val., Vytauto gatvėje, prie daugiabučio namo. Nepažįstamas vyriškis peiliu sužalojo neblaivų (1,38 prom.) 21 metų jaunuolį, jis  paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl chuliganiškų paskatų.
Kriminalai 2024-02-05

Vyras ant kojų sukėlė pareigūnus: privažiavo banditai ir subadė mane

Policijai paskambinęs pilietis pranešė, kad gatvėje sėdi ir dejuoja žmogus. Esą jis patyręs smūgį peiliu ir jam skubiai reikia pagalbos. Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus nurodytu adresu išties matyti ant žemės sėdintis susirietęs vyrukas.  „Peiliu pripjovė“, – iškart pranešė vyrukas. Arčiau priėję pareigūnai atpažino pilietį. „Taigi čia tas... Niekas jo nepripjovė, čia narkotinių medžiagų poveikis“, – paaiškino pareigūnas.
2023-12-09

Kaimynų bijanti Stasė prie lovos pasideda kirvį: „Nuo to įvykio nei vienos nakties normaliai nemiegojau“

Moterys taip bijo kaimynų, kad net į lauko tualetą nešasi žarsteklį, o prie lovos pasideda kirvį. Į kaimą nuolat važiuoja policija, tačiau konfliktai nesiliauja. Dvi moterys, Valerija ir jos dukra Stasė, gyvena kaip koviniame filme. Jos tikino, kad viskas prasidėjo tada, kai atsikraustė nauji kaimynai.  „Jis geria ir papjaut norėjo“, – apie kaimyną pasakojo Valerija. Moterys su siaubu pasakojo, kad jis neretai išsitraukia peilį ir gąsdina kitus kaimynus.
2023-12-02

Policija parduotuvėje Klaipėdoje sulaikė galimai peilį turėjusį vyrą

Policija parduotuvėje Klaipėdoje sulaikė galimai peilį turėjusį ir prieš moterį smurtavusį vyrą. Kaip pranešė uostamiesčio policija, sekmadienį užregistruotas 58 metų moters pareiškimas. Jame nurodoma, kad tą pačią dieną, apie 16.45 val., Klaipėdoje, Šilutės plente, į parduotuvę, kurioje pareiškėja dirba, atėjęs 58 metų vyras pradėjo kelti žodinį konfliktą. Vyras trenkė moteriai ir galimai grasino peiliu.
Kriminalai 2023-11-20

Visų šventųjų dieną „paminėjo“ peiliais: buitinių konfliktų metu sužaloti vyras ir moteris

Visų šventųjų dieną Klaipėdos rajone peiliais namuose sužaloti 2 žmonės.  Lapkričio 1 d. apie 13 val. 45 min. Klaipėdos r., Agluonėnų k., namuose, konflikto metu moteris peiliu sužalojo neblaivų vyrą (gim. 1955 m.), kuris paguldytas į ligoninę. Įtariamoji neblaivi (1,34 prom.) moteris (gim. 1958 m.) uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. Lapkričio 1 d. apie 23 val. 2 min. Klaipėdoje, I. Simonaitytės g., buto koridoriuje, konflikto metu, vyras (gim.

Kaunietis dūrė peiliu į gerklę kitam vyrui, nes pagalvojo, kad šis santykiauja su jo sugyventine

Kauno apygardos teisme išnagrinėta baudžiamoji byla dėl pasikėsinimo nužudyti kitą žmogų. Paaiškėjo, kad konflikto priežastimi tapo pavydas. Bylos duomenimis, kaunietis Tadas Š., 2022 m. spalio 8-ąją, apie 00.45 val.

Švėkšnoje vyras peiliu sužalojo moterį

Šilutės rajone trečiadienį peiliu sužalota moteris. Kaip informavo Policijos departamentas, trečiadienio rytą, apie 7.15 val., į Šilutės ligoninę kreipėsi ir dėl sužalojimo paguldyta 72-ejų moteris. Ją Šilutės rajone, Švėkšnoje esančiuose namuose, galimai peiliu sužalojo 51-erių vyras. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2023-10-19
REKLAMA
REKLAMA

Išpuolis ligoninėje: nusiplėšęs tramdomuosius diržus ligonis su peiliu šoko ant gydytojų

Policija gavo pranešimą, kad gydymo įstaigoje agresyvus ligonis nutraukė tramdomuosius diržus ir su peiliu grasina medikams. Į vietą skuba gausios policijos pajėgos, jų susitikimą su pacientu įamžina laidos „Farai“ operatorius. Vykstant į ligoninę pareigūnai pasiruošia apsauginius skydus ir ginklus. Atvykus į gydymo įstaigą personalas parodo, kur įsitaisęs smarkuolis. Kaip pasakoja gydytojai, ligonis nusiplėšė tramdomuosius diržus ir su peiliu grasino personalui.
53 2023-09-30

Visagine moteris peiliu sužalojo vyrą: jis – medikų rankose

Ketvirtadienį Visagine moteris peiliu sužalojo vyrą, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, ketvirtadienį apie 14.50 val., Visagine, Kosmoso gatvėje, 1999 metais gimusi moteris peiliu sužalojo vyrą, gimusį 1987 metais. Vyras dėl durtinės žaizdos paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta ir patalpinta į Panevėžio apskr. VPK areštinę.
Kriminalai 2023-09-29

Kraupus išpuolis Panevėžio mokykloje: 13-metė peiliu sužalojo savo bendraamžę

Socialiniame tinkle „Facebook“ pirmadienį išplito sukrečiantis vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip mušasi dvi moksleivės, o tada trečia paauglė atbėga prie mušeikų ir, galimai, smeigia vienai iš jų peiliu. Policijos atstovai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad incidentas užfiksuotas Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje. Šį pirmadienį, apie 10.13 val., buvo sulaukta informacijos, kad 2009 m. gimusi moksleivė sužalojo kitą taip pat 2009 m. gimusią mergaitę.

Kruvinas nusikaltimas Vilniaus rajone: automobilyje nudurtas vyras

Vilniuje mirė neblaivaus vyro peiliu sužalotas vyras, praneša policija. Teisėsaugos duomenimis, trečiadienį, apie 16 val. Vilniaus r., Skliausčių k., automobilyje, neblaivus (3,84 prom.) vyras (gim. 1973 m.) peiliu sužalojo vyrą (gim. 1973 m.), kuris mirė. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Klaipėdoje peiliu sužalotas vyras

Klaipėdoje gatvėje peiliu sužalotas vyras. Kaip pranešė policija, šeštadienį, apie 19.11 val., Laukininkų gatvėje, nenustatytas vyriškis per konfliktą peiliu sužalojo 62 metų vyrą. Jis po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Kriminalai 2023-09-17

Šiauliuose nepažįstamasis peiliu sužalojo vyrą

Penktadienį Šiauliuose neatpažintas asmuo peiliu sužalojo vyrą. Kaip praneša Šiaulių apskrities VPK, apie 14 val. dienos Šiaulių miesto centre (tiksli vieta nežinoma) nenustatytas asmuo peiliu dūrė vyrui (gimusiam 1964 m.) į pilvą. Nukentėjusysis gydomas Respublikinės Šiaulių ligoninės chirurgijos skyriuje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Vilniuje siautėjo girtas vyras: puolė žmones su peiliu ir ašarinėmis dujomis

Vos 28-erių vilnietis skambiai uždarė vasaros sezoną – dėl išpuolių prieš atsitiktinius žmones girtas vyras atsidūrė areštinėje. Policijos pareigūnai pranešė, kad rugpjūčio 31 d. apie 22 val. 30 min. Vilniuje, Kauno gatvėje, buvo sulaikytas girtas (2,30 prom.) 28-erių vyras. Jis apie 22 val. 15 min. Kauno gatvėje, viešoje vietoje, grasinimais sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką. Vyras buvo uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mokykloje Vokietijos rytuose paauglys peiliu sužalojo aštuonmetį berniuką

Vienoje mokykloje Vokietijos rytuose paauglys trečiadienį peiliu sužeidė aštuonmetį berniuką, o tuomet padegė save, pranešė policija. Pareigūnai nurodė, kad incidentas įvyko Bišofsverdoje, į rytus nuo Drezdeno, pranešė Vokietijos naujienų agentūra dpa. Regiono švietimo ministerijos teigimu, berniukas dėl galvos ir kaklo sužalojimų sraigtasparniu buvo nugabentas į ligoninę, jo būklė stabili. Iš pradžių policija teigė, kad nukentėjo mergaitė, bet vėliau šią informaciją patikslino.
2023-08-23

Kruvinas konfliktas Klaipėdos rajone: vyras peiliu sužalojo tris asmenis

Klaipėdos rajone penktadienį kilusio konflikto metu neblaivus vyras peiliu sužalojo tris asmenis. Kaip informavo Policijos departamentas, apie 23.05 val. Kvietinių kaime vyras peiliu sužalojo 25-erių bei 36 metų vyrus ir 31-erių moterį, jie dėl sužalojimų paguldyti į ligoninę. 36 metų įtariamasis buvo neblaivus (1,73 prom.), jis uždarytas į areštinę. Dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2023-08-19

Biržuose per konfliktą miesto šventės metu peiliu sužaloti du vyrai

Biržuose per konfliktą miesto šventės metu šeštadienį peiliu sužaloti du vyrai, sekmadienį pranešė Policijos departamentas. Pasak policijos, apie apie 22 val. Pilies gatvėje vyriškis peiliu sužalojo 1997 ir 2003 metais gimusius vyrus, kurie paguldyti į ligoninę. Įtariamasis neblaivus (1,51 prom.) 2000 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę.

Degalinėje Kaune per ginčą peiliu sužalotas policininkas: jam prireikė operacijos

Degalinėje Kaune per ginčą peiliu sužalotas atostogaujantis policininkas. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas įvyko pirmadienio vakarą, apie 18.30 val., Žemaičių plente esančioje degalinėje „Circle K“. Per ginčą peiliu sužalotas ne tarnyboje buvęs (atostogaujantis) neuniformuotas 30-metis Kauno rajono policijos komisariato pareigūnas. Jis dėl durtinių žaizdų rankoje ir pilve paguldytas į ligoninę. „Policininkui atlikta operacija, jis toliau gydomas ligoninėje.

Seule siautėjo peiliu ginkluotas vyras: vienas žmogus žuvo, trys sužeisti

Pietų Korėjos sostinėje netoli metro stoties ėmus siautėti peiliu ginkluotam vyrui, vienas žmogus žuvo ir dar trys buvo sužeisti, penktadienį pranešė naujienų agentūra „Yonhap“. „14 val. 7 min. (vietos, 8 val. 7 min. Lietuvos laiku) prie metro stoties 4-ojo išėjimo vyras griebėsi ginklo“, – teigė „Yonhap“. Pasak jos, per išpuolį vienas žmogus žuvo ir dar trys buvo sužeisti.
2023-07-21

Konfliktas Šiaulių rajone: mergina peiliu dūrė vyrui į petį

Šiaulių rajone, Vinkšnėnų kaime, sekmadienį mergina peiliu sužalojo vyrą. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, trečiadienį gautas pranešimas, jog apie 23 val. mergina, gimusi 2003 metais, konflikto tarp šeimos narių metu peiliu sužalojo vyrą, gimusį 1951 metais, įdurdama jam į petį. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė.

Peiliu vaikams grasinusiam kauniečiui – daugiau nei metų laisvės atėmimo bausmė

Peiliu vaikams grasinusiam vyrui Kauno apylinkės teismas skyrė metų ir trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Kaip nurodoma trečiadienį išplatintame pranešime, vyras anksčiau buvo teistas septynis kartus. Bylos duomenimis, M. A. 2022 metų rugsėjo mėnesį priėjo prie vienos Kauno miesto gimnazijos teritorijoje buvusių vaikų ir išsitraukęs peilį jiems grasino, tokiu įžūliu elgesiu demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai bei sutrikdydamas visuomenės rimtį ir tvarką.
Kriminalai 2023-06-07

Vilniuje per konfliktą peiliu sužalotas vyras

Šeštadienio vakarą Vilniuje per konfliktą peiliu sužalotas vyras. Anot Policijos departamento pranešimo, apie 19 val. 30 min. Bazilijonų gatvėje esančio namo kieme du vyrai peiliu sužalojo 1969 metais gimusį vyrą. Jis paguldytas į ligoninę. Įtariamieji, gimę 1967 metais ir 1976 metais, sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Jiems nustatytas 3,39 ir 2,74 promilės girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2023-05-28

Kėdainiuose ir Vilniaus rajone peiliais sužaloti žmonės

Savaitgalį Kėdainiuose nelaivi mergina peiliu sužalojo vyrą, o Vilniaus rajone vyras peiliu sužaljo moterį. Kaip pranešė policija, sekmadienio rytą, apie 7 val., Kėdainiuose, Rasos gatvėje, namo laiptinėje, kilus konfliktui, neblaivi (1,60 prom.) 18-metė mergina peiliu sužalojo neblaivų (2,90 prom.) 33 metų vyrą. Jis po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai. Įtariamoji uždaryta į areštinę. Vilniaus rajone, kaip įtariama, neblaivus vyras peiliu sužalojo moterį.
Kriminalai 2023-05-15

Peiliu ginkluoto vyro paieškos pakrypo netikėta linkme: krūmuose rado jo taikinį

Policijos ekipažams atvykus apieškoti apylinkių, kuriose pavojų kelia peiliu ginkluotas vyras, pavyko rasti tik užpuoliko taikinius. Vienam jų pavyko apsiginti atsitiktiniu daiktu, tad smarkių sužalojimų išvengta.  Pranešta, jog peiliu ginkluotas jaunuolis puldinėja praeivius. Į įvykio vietą vyko du policijos ekipažai. Pareigūnai suderino veiksmus, pasiruošė tazerius.  Šukuojant apylinkes netikėtai krūmuose sušmėžavo žmogaus siluetas.
2023-05-14

Meilės drama Panevėžyje: vyrai paliko moteriai į burną susmeigtą peilį ir išėjo

Kruvina meilės drama Panevėžyje – pavydus vyras peiliu sužalojo savo buvusią sugyventinę. Kelis kartus dūręs peiliu į kaklą ir į burną, paliko jį susmeigtą ir lyg niekur nieko išėjo iš buto. Sužalotai moteriai pavyko išgyventi, o šią bylą išnagrinėjęs Panevėžio apygardos teismas nuteisė vyrą dėl pasikėsinimo nužudyti ir paskyrė jam 8 metų laisvės atėmimo bausmę. Moteriai dar priteista 5 tūkst. eurų neturtinė žala. Su bausme nesutikęs panevėžietis Julius B. pateikė apeliacinį skundą.

Grožio salone Vilniuje peiliu sužalota moteris

Grožio salone Vilniuje peiliu sužalota moteris. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas pirmadienio vakarą, apie 18.22 val., Rygos gatvėje. Per konfliktą neblaivus (1,83 prom.) 43 metų vyras peiliu sužalojo 38 metų moterį. Suteikus medicininę pagalbą, nukentėjusioji gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.
Kriminalai 2023-04-04

Į ligoninę paguldytas Panevėžyje peiliu sužalotas vyras

Į ligoninę sekmadienį paguldytas Panevėžyje peiliu sužalotas vyras. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį, apie 4.08 val., pareigūnai gavo pranešimą, kad Algirdo gatvėje, bute, konflikto metu, vyras, gimęs 2003 metais, peiliu sužalojo kitą 21-erių vyrą. Sužalotasis buvo paguldytas į ligoninę. Tuo metu, anot pareigūnų, įtariamasis – ieškomas. Dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2023-04-03

Berlyne per išpuolį panaudojant rankinę granatą ir peilį sužeisti 3 žmonės

Vokietijos policija šeštadienį pranešė, kad po to, kai Berlyne per išpuolį panaudojant rankinę granatą ir peilį buvo sužeisti trys žmonės, suėmė 61 metų vyrą. Policija nurodė, kad užpuolikas penktadienio vakarą susprogdino granatą prie daugiabučio namo įėjimo Vokietijos sostinės Rainikendorfo rajone ir sužeidė dvi 42 ir 48 metų moteris bei 61 metų vyrą. Tada įtariamasis, kaip įtariama, pribėgo prie dviejų nukentėjusiųjų ir juos sužeidė peiliu. Visi trys nukentėjusieji buvo nuvežti į ligoninę.
2023-03-25

Vilniuje vyras gąsdino aplinkinius: viešai demonstravo pistoletą ir peilį

Sekmadienio vakarą sostinėje šlaistėsi ginkluotas vyras. Viešojo transporto stotelėse jis aplinkiniams demonstravo ginklus ir savo elgesiu trikdė viešąją tvakrą, praneša policija.  apie 19 val. 44 min. Vilniuje, Vydūno g., viešojo transporto stotelėje, vyras viešai demonstravo aplinkiniams daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą. Tą pačią dieną apie 20 val. 25 min. tas pats vyras Vilniuje, Laisvės pr.

Pareigūnai atlieką tyrimą dėl užsienietėms peiliu grasinusio ir jas apiplėšusio vyro

Uostamiesčio pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl seksualines paslaugas teikiančioms moterims peiliu grasinusio ir jas apiplėšusio vyro, ketvirtadienį pranešė prokuratūra. „Turimais duomenimis, 1990 metais gimęs vyras vasario 3 dieną, kaip įtariama, apsimetęs seksualines paslaugas teikiančios užsienietės klientu, pateko į moters nuomojamą butą Klaipėdoje. Surinkta duomenų, kad vyras, grasindamas dujų balionėliu bei peiliu, reikalavo atiduoti jam pinigus“, – nurodoma pranešime.

Išpuolis prie vaikų darželio Vilniuje: nepažįstamieji peiliu sužalojo moterį

Antradienį apie 22 val. Vilniuje, Naujojoje g., užpulta ir peiliu sužalota moteris. 1989 m. gimusi nukentėjusioji, suteikus medicininę pagalbą, išleista gydytis ambulatoriškai. Moteris paaiškino, kad gatvėje ją peiliu sužalojo nepažįstami asmenys. Nukentėjusioji buvo užpulta prie vaikų darželio, praneša naujienų portalas „Delfi“. Teigiama, kad peiliu jai buvo durta į koją. Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str.

Mažeikiuose du neblaivūs vyrai išgertuvių metu peiliu sužalojo bičiulį

Mažeikiuose du neblaivūs vyrai sekmadienį išgertuvių metu peiliu sužalojo bičiulį. Kaip pranešė Policijos departamentas, du įtariameji, gimę 1973 ir 1960 metais, uždaryti į areštinę. Jiems nustatytas atitinkamai 2,49 ir 1,67 promilės girtumas. Neblaivus nukentėjusysis, gimęs 1976 metais, paguldytas į ligoninę. Įtariamieji uždaryti į areštinę. Jam nustatytas 2,87 promilės girtumas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Netoli ES būstinės Briuselyje per išpuolį peiliu sužeisti trys žmonės

Netoli Europos Sąjungos būstinės Briuselyje esančioje metropoliteno stotyje pirmadienį per išpuolį peiliu buvo sužeisti trys žmonės, vienas jų – sunkiai, pranešė pareigūnai. Briuselio meras Philippe'as Close'as sakė, kad įtariamasis buvo greitai sulaikytas dėl koordinuotų policijos veiksmų metropoliteno stotyje „Schuman“. Policija pranešė, kad vieno sužeistojo būklė yra kritinė. Įtariamas užpuolikas policijai buvo žinomas dėl „psichikos problemų“, sakė tyrimui artimas šaltinis.
2023-01-31

Kelmės rajone girta moteris peiliu sužalojo savo vyrą

Kelmės rajone neblaivi moteris peiliu sužalojo taip pat neblaivų vyrą. Nusikaltimas įvykdytas pirmadienio rytą, apie 8.30 val., namuose, Kražių miestelyje, pranešė policija. Per konfliktą neblaivi (2,26 prom.) 49 metų moteris peiliu sužalojo neblaivų (2,81 prom.) 37 metų vyrą. Medikams suteikus pagalbą, nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai. Įtariamoji uždaryta į areštinę.
Kriminalai 2023-01-31

Jonavoje vyras peiliu sužalojo moterį

Jonavoje ketvirtadienį kilus konfliktui vyras peiliu sužalojo moterį, pranešė Policijos departamentas. Anot policijos, konfliktas Jonavoje, Kosmonautų gatvėje esančiame bute įvyko apie 22.22 val.  Jo metu neblaivus (3,25 prom.) 32-ejų vyras peiliu sužalojo neblaivią (3,37 prom.) 29-erių moterį. Suteikus medicininę pagalbą ligoninėje ji išleista gydytis ambulatoriškai. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2023-01-27

Bute Ukmergės rajone rastas peiliu sužalotas vyras

Bute Ukmergės rajone sekmadienio vakarą rastas peiliu sužalotas vyras. Kaip pranešė Policijos departamentas, 48 metų nukentėjusysis rastas apie 20.50 val. Vaitkuškio kaime, savo bute. Vyras paguldytas į ligoninę. Du neblaivūs įtariamieji uždaryti į areštinę, 61 metų vyrui nustatytas 2,86 promilių girtumas, o 51 metų vyrui – 2,68 promilės alkoholio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2023-01-02

Skuodo rajone peiliu sužalota 80-metė moteris

Skuodo rajone neblaivus vyras peiliu sužalojo 80-metę moterį. Nusikaltimas įvykdytas antradienio vakarą, apie 19 val., namuose Lenkimų miestelyje, pranešė Policijos departamentas. Neblaivus (3,00 prom.) 50-metis vyras peiliu sužalojo garbaus amžiaus moterį. Nukentėjusiajai medikai suteikė pagalbą, ji gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.
Kriminalai 2022-12-28

Šalčininkų rajone neblaivus vyras peiliu sužalojo moterį

Penktadienį vakare Šalčininkų rajone esančiuose namuose neblaivus vyras peiliu sužeidė neblaivią moterį, kuri dėl sužalojimų atsidūrė ligoninėje. Kaip šeštadienį informavo Vilniaus apskrities policija, nusikaltimas įvykdytas Paturio kaime apie 21.16 val. Anot pranešimo, namuose kilusio konflikto metu 1976 m. gimęs vyras, kuriam nustatytas 3,63 promilės girtumas, peiliu sužalojo moterį (gim. 1986 m.). Ji įvykio metu taip pat buvo neblaivi (1,88 prom.
Kriminalai 2022-12-17

Bute Vilniuje peiliu sužalotas vyras

Bute Vilniuje per ginčą vienas vyras peiliu sužalojo kitą vyrą. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas vėlų trečiadienio vakarą, apie 23.40 min., A. P. Kavoliuko gatvėje. 25 metų vyriškis per ginčą peiliu sužalojo 28 metų vyrą. Suteikus medicinos pagalbą, nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai. Surinkta medžiaga dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2022-12-08

Trakų rajone peiliu sužalota moteris

Trakų rajone neblaivus vyras peiliu sužalojo taip pat neblaivią moterį. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 13.48 val., Šilynų viensėdyje, name, vyras peiliu sužalojo neblaivią (2.82 prom.) 41 metų moterį. Medikams suteikus pagalbą, nukentėjusioji gydoma ambulatoriškai. Neblaivus (3.31 prom.) 38 metų įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2022-12-07

Gatvėje Vilniuje peiliu sužalotas vyras

Gatvėje Vilniuje trečiadienio vakarą peiliu sužalotas vyras. Nusikaltimas įvykdytas apie 18 val. 20 min., Naujininkų rajone, Dariaus ir Girėno gatvėje, pranešė policija. Pėsčiųjų šaligatvyje nepažįstamas vyras peiliu sužalojo 35 metų vyrą. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Viešbutyje Vilniuje peiliu sužalotas vyras

Viešbutyje Vilniuje vienas vyras peiliu sužalojo kitą vyrą. Kaip pranešė policija, antradienį, apie 14 val., Kalvarijų gatvėje esančiame viešbutyje, vyras per ginčą peiliu sužalojo 56 metų vyrą. Po suteiktos medicinos pagalbos nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai. 47 metų neblaivus (2,14 prom.) įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2022-11-16

Akmenės rajone peiliu sužalotas vyras

Akmenės rajone neblaivus vyras peiliu sužalojo kitą taip pat neblaivų vyrą. Nusikaltimas įvykdytas ketvirtadienį, apie 20.40 val., Papilės miestelyje, namo kieme, pranešė Policijos departamentas. Kilus konfliktui, neblaivus (3,43 prom.) 39 metų vyras peiliu sužalojo neblaivų (1,75 prom.) 26 metų vyrą. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2022-11-11

Peiliais grasinę vyrai uždaryti į areštinę

Vilniuje ir Trakų rajone moterims peiliais grasinę neblaivūs vyrai uždaryti į areštinę. Kaip pranešė policija, antradienio vakarą, apie 18 val. 30 min., Trakų rajone, Rūdninkų seniūnijoje, Kalvių kaime, per konfliktą 39 metų vyras peiliu grasino 38 metų moteriai. Neblaivus (nustatytas vidutinis neblaivumas) įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti. Trečiadienio naktį, apie 0 val. 30 min., Vilniuje, Žolyno gatvėje, bute, neblaivus (1,57 prom.
Kriminalai 2022-11-03

Vienas kėdainietis – užkietėjęs nusikaltėlis: prilupo ir reketavo kaimyną, grasino peiliu pilve skylę padaryti

Keliolika kartų teistas Kėdainių gyventojas mušė ir reketavo savo kaimyną. Išsitraukęs peilį, vyras braukė juo aukai per kūną, sakydamas, kad gali „neblogą skylę“ padaryti. Nukentėjusysis taip išsigando, kad atidavė savo banko kortelę, PIN kodą ir dar skriaudikui nupirko naujutėlį „iPhone 12“. Kauno apylinkės teismas pripažino D. B. kaltu dėl turto prievartavimo, fizinio skausmo sukėlimo ir turto prievartavimo, sukčiavimo. Vyras keletą metų turės praleisti už grotų.

„Arsenal“ priklausantis žaidėjas buvo užpultas ir rimtai sužalotas peiliu

Ketvirtadienį Milano prekybos centre peiliu buvo užpulta šeši žmonės, tarp kurių vienas buvo ir Londono „Arsenal“ priklausantis ir šiuo metu „Monza“ klube žaidžiantis futbolininkas. 29-erių metų Pablo Mari užpultas apie 17.30 val. Milano prekybos centre „Milanofiori di Assago“. Užpuolimo metu žaidėjas buvo sužeistas ir atsigavo tik ligoninėje. Italijos žiniasklaida skelbia, kad 46-erių metų vyras paėmė peilį iš lentynų ir juo sužalojo aplinkui apsipirkinėjusius žmones.
2022-10-27

Kraupus išpuolis Vilniuje: viešajame transporte peiliu sužalotas vyras

Vilniuje, važiuojant viešuoju transportu, nepažįstamas asmuo peiliu sužalojo 44 metų vyrą. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, nusikaltimas įvykdytas pirmadienio vakarą, apie 21-22 val., stoties rajone, Sodų gatvėje. Nukentėjusiajam pagalbą suteikė ligoninės medikai, vyras išleistas gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Į viršų