Sulaikytas latvis plėšikavęs net keturiuose Lietuvos miestuose

Kauno apylinkės teismas praėjusią savaitę leido suimti vagystėmis Kaune, Kauno rajone, Šiauliuose ir Vilniaus apskrityse įtariamą Latvijos pilietį.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, balandžio 20-osios naktį apie 3.45 val. Kaune, Paštuvos gatvėje, pragręžus garažo lango rėmą ir jį sugadinus, bandyta patekti į gyvenamąjį namą. Namo šeimininkams buvo padaryta 500 eurų turtinė žala.

Kaip pranešė policija, liepos 11 dieną tarp 1.30 val. ir 7.30 val. Kaune, Priemiesčio gatvėje, pragręžus pirmojo aukšto terasos durų rėmą ir atidarius duris, patekta į gyvenamojo namo pirmojo aukšto patalpas. Buvo pagrobti asmeniniai daiktai, dokumentai, pinigai, planšetinis kompiuteris „Samsung“. Šeimininkams padaryta šiek tiek daugiau nei 2 tūkst. 200 eurų žala.

Nepraėjus nė mėnesiui rugpjūčio 3 dienos 23 val. ir rugpjūčio 4 dienos 7 val. Kauno rajone, Ramučiuose, pragręžus lango rėmą ir atidarius langą, įsibrauta į gyvenamąjį namą. Iš jo pagrobti juvelyriniai dirbiniai bei trys rankiniai laikrodžiai. Padaryta 500 eurų turtinė žala.

REKLAMA

Rugpjūčio 4-osios rytmetį Kauno rajone, Biruliškių kaime esančioje degalinėje su įkalčiais (pavogtais juvelyriniais dirbiniais) buvo sulaikytas 42 metų Latvijos pilietis. Pareigūnams apžiūrėjus transporto priemonę, rasti įrankiai, drabužiai ir avalynė.

Įtariama, kad šis asmuo gali būti susijęs su ne viena 2015-2016 metais įvykdyta vagyste Šiaulių, Kauno ir Vilniaus apskrityse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų