Šeštadienio, rugpjūčio 16 d., vakarą Medininkų kelio poste nemaloniai savo kelionę baigė iš Baltarusijos į Lietuvą važiavusio autobuso vairuotojas. Muitinės pareigūnams autobuso vėdinimo sistemoje aptikus cigarečių kontrabandą, vairuotojas ėmė siūlyti pareigūnams kyšį. Todėl buvo čia pat sulaikytas ir perduotas muitinės kriminalistams.

Apie 17 val. į Medininkų kelio postą iš Baltarusijos įvažiavo autobusas „Maz“, vykęs maršrutu „Gomelis – Vilnius“. Posto pareigūnams patikrinus autobusą, šio vėdinimo sistemoje rasta 1220 pakelių įvairių baltarusiškų cigarečių: „Minsk“, „Queen“, „NZ Gold“, „Monte Carlo“. Pareigūnams ėmus rašyti administracinės teisės pažeidimo protokolą, autobuso vairuotojas M. M., matyt tikėdamasis išvengti nemalonumų, vienam iš pareigūnų padavė savo pasą, kuriame buvo 500 JAV dolerių. Tačiau tuo baltarusis tik apsunkino savo padėtį – į postą buvo iškviesti Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai, kurie čia pat sulaikė tiek pažeidėją, tiek mėgintus įbrukti pinigus. Sulaikytas buvo ir „Maz“, juo važiavusiems keleiviams teko persėsti į kitą, tuo pačiu maršrutu vykusį autobusą.

REKLAMA

MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mėginimo papirkti (pagal Baudžiamojo kodekso 227 strp. 2 dalį). Baltarusijos pilietis buvo sulaikytas parai, vėliau po apklausos buvo paleistas. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Trečiojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

MKT  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų