• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per dvi dienas pasieniečiai sulaikė tris asmenis, kurie Lietuvoje buvo ieškoti dėl įtariamų nusikaltimų.

Per dvi dienas pasieniečiai sulaikė tris asmenis, kurie Lietuvoje buvo ieškoti dėl įtariamų nusikaltimų.

REKLAMA

Kaip praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), sekmadienį Adutiškio miestelyje, pasienio užkardos pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Audi A3“ su lietuviškais valstybinio numerio ženklais. Juo pasienyje su Baltarusija važiavo trys vyrai, iš kurių vienas keleivis neturėjo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

Pasieniečiai nustatė, kad šis nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis 48 metų Lietuvos pilietis neturi leidimo būti pasienio ruože esant paskelbtai valstybės lygio ekstremaliai situacijai. Negana to, VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad dėl padaryto nusikaltimo šio asmens ieško Vilniaus policija.

Už pasienio režimo pažeidimą vyrui pasieniečiai skyrė įspėjimą.

Tą pačią dieną Vilniaus oro uoste nusileidus lėktuvui iš Amsterdamo, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Vilniaus oro uosto pasienio užkardos pareigūnai sulaikė iš Nyderlandų už šios šalies įstatymų pažeidimus deportuotą 42 metų Lietuvos pilietį.

REKLAMA
REKLAMA

Paaiškėjo, kad prieš aštuonerius metus iš Lietuvos išvykusio vyro, tėvynėje kaltinamo padarius nusikaltimą, paiešką buvo paskelbusi Marijampolės policija. Jis atvesdintas į Vilniaus oro uostos pasienio užkardos patalpas, o susisiekus su jo paiešką iniciavusiais policijos pareigūnais tą pačią dieną perduotas sostinės policijos konvojui.

REKLAMA

Dar vieną, pastaruoju metu Ispanijoje besislapsčiusį Lietuvos pilietį, pasieniečiai Vilniaus oro uoste sulaikė pirmadienį. Tarp lėktuvo iš Danijos keleivių buvo ir 31 metų lietuvis, iš ten išsiųstas už šalies įstatymų pažeidimus.

Tikrindami šio keleivio asmens dokumentus, pasieniečiai nustatė, kad už Lietuvoje padarytą nusikaltimą nuteisto, tačiau paskirtą bausmę vengiančio atlikti vyro ieško Vilniaus policija. Jis buvo sulaikytas ir tą pačią dieną perduotas policijos pareigūnams.

Rusai su Lietuvos pasais
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų