Sujudimas Kaune: skubiai evakuota „Iki“ parduotuvė

Kauniečiai sunerimo dėl gausaus specialiųjų tarnybų sujudimo Raudondvario plente. Skaitytojai dalinosi vaizdais, kaip prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė apsupta ugniagesių ir policijos ekipažų, taip pat teritorija aptverta „STOP“ juosta.

„Kas vyksta Raudondvario plente prie „Iki“? Pilna policijos ir gaisrininkų, aptverta parduotuvė“, – teiravosi kaunietė.

Kauno apskrities priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdybos budintis pareigūnas informavo, kad buvo gautas pranešimas, jog pastatas yra užminuotas. 

Ugniagesiai evakavo pastate buvusius pirkėjus, pardavėjas ir kitus buvusius žmones, taip pat teritoriją aptvėrė ir šiuo metu laukia kol į įvykio vietą atvyks išminuotojai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas pranešė, kad Raudondvario pl. 166 adresu 17.50 val. pranešta apie įtartiną paketą, įtariama, kad padėtas sprogmuo. Įvykio vieta šiuo metu saugoma, žmonės evakuoti.

Kauno AVPK budintis pareigūnas informavo, kad atvykę ARAS išminuotojai apžiūrėjo rastą daikta, pirminiu vertinimu daiktas panašus į akumuliatoriaus baterijas. Radinys išvežtas ekspertizei.

Policijos pareigūnai įvykio vietoje vertina situaciją, tikslina įvykio aplinkybes, spręs ar bus pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šaltinis: www.kaunas.kasvyksta.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų