Prienų rajone automobilis rėžėsi į medį, žuvo moteris papildyta: 16.40 val.

Prienų rajone per avariją žuvo moteris. 54 metų vairuotoja dėl kol kas nenustatytų priežasčių trenkėsi į pakelės medį, o atvykę medikai jau padėti jai nebegalėjo. Kartu važiavo ir dar vienas žmogus. Jis iš mašinos išlipo pats.

Apie avariją Prienų rajone, Skuigės kaime, tarnyboms pranešta apie pirmą valandą dienos. Pranešta, kad nuo skardžio nulėkė automobilis ir trenkėsi į medį. Yra prispaustų žmonių. Atskubėję pareigūnai ir medikai išvydo nuo kelio nulėkusią Hyundai Santa Fe markės mašiną. Vairuotojo pusėje buvo prispausta 54 metų moteris. Kai ugniagesiai gelbėtojai išlaisvino, jos gyvybė jau buvo užgesusi.

„Ar jinai užsižiūrėjo į kažką ar kaip. Susimėtė ant kelio ir nulėkė. Moteris pati už vairo. Kirto į medį ir vietoje žuvo“, – sako Skuigės kaimo gyventojas Vidas.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prienų rajone automobilis rėžėsi į medį, žuvo moteris
 

Dėl ko moters vairuojamas automobilis nulėkė nuo kelio – kol kas neaišku. Vietiniai svarsto, kad gal vairuotoja mašinos nesuvaldė posūkyje.

„Gal pagavo kelkraštį, gal slysti pradėjo. Kažkas tai tokio. Tas posūkis yra apgaulingas. Tas kelias toksai – galėtų būti ir atitvarai. Tų autoįvykių būna tankiai“, – pasakoja Skuigės kaimo gyventojas Rimantas.

Mašinoje važiavo ir keleivis. Jis pats išlipo iš sumaitoto automobilio ir iškvietė pagalbą. Pirminiais duomenimis, vairuotoja nebuvo išgėrusi. Tikslias avarijos priežastis aiškinasi pareigūnai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų