• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nelaimė sostinėje – atvira ugnimi užsiliepsnojo butas Žirmūnų rajone, atvykę ugniagesiai iš daugiabučio evakavo 20 gyventojų. Išsigandę žmonės pasakojo apie patirtą siaubą.

Nelaimė sostinėje – atvira ugnimi užsiliepsnojo butas Žirmūnų rajone, atvykę ugniagesiai iš daugiabučio evakavo 20 gyventojų. Išsigandę žmonės pasakojo apie patirtą siaubą.

REKLAMA

Pasak daugiabučio gyventojų, degusiame bute gyveno asociali šeima, kuri kaupia namuose kalnus šiukšlių, todėl buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė. 

Daugiau apie tai – TV3 žiniose. 

„Atsidarau duris, kad ten dūmų pilnas koridorius, net žmonių nematyt, – pasakoja daugiabučio gyventoja, kuriai taip prasidėjo rytas Vilniaus Žirmūnų rajone. – Liepė užsidėti skuduriuką šlapią, realiai jau graužė gerklę dūmai, nes buvo priėję pilnas butas dūmų. Ir tada drebančiomis kojomis išbėgau. Katino negalėjau paimti, jisai iš išgąsčio pabėgo, pasislėpė.“ 

Minties gatvėje atvira liepsna degė butas, esantis paskutiniame – devintame – aukšte. Dėl gaisro kaimynai kaltina bute gyvenusią moterį su sūnumi. Namo pirmininkė apie degusio buto kaimynus pasakoja su ašaromis akyse. Sako, kad problemų su jais turėjo dažnai: butas apleistas, jame gyventojai nuolat gerdavo ir pykdavosi. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nieko nesitvarkė, nešė, vaikeliai, patikėkit manim, 65 metus nešė iš konteinerių šiukšles. Sienos aprištos maišais, skudurų, viską sulaužė“, – pasakoja namo pirmininkė Eugenija Bajalytė.

REKLAMA

Buto šeimininkė pasakoja kitą istoriją

O sudegusiame bute kartu su neįgaliu sūnumi gyvenusi Stasė pasakoja visai kitokią versiją: „Melas, melas, grynas šmeižtas“. 

Ji sako, kad jokio alkoholio nei pati, nei sūnus tikrai nevartoja. Stasė pasakoja, kad gaisras kilo dėl nelaimingo atsitikimo. 

„Prailgintuvas padėtas. Į tą prailgintuvą aš įjungiau vandenį virti kavai, nes man reikėjo eiti į polikliniką. Ir apgriuvo tas vanduo ant to prailgintojo, ir pradėjo degti“, – teigia degusio buto gyventoja Stasė. 

REKLAMA
REKLAMA

Ar tai tiesa, gaisrininkai kol kas negali nei patvirtinti, nei paneigti. Specialistai dirba įvykio vietoje ir aiškinasi nelaimės aplinkybes. 

„Kol kas vyksta baigiamieji darbai, butas smarkiai užverstas šiukšlėmis, tai dabar kasam, metam lauk“, – sako ugniagesys gelbėtojas Artūras Savolskis. 

Dėl gaisro iš namo buvo evakuota 20 gyventojų, medikai pagalbą nukentėjusiems suteikė vietoje. Laimei, niekas rimčiau nenukentėjo. 

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų