STT vadovui Bartkui ir jo pavaduotojui patvirtintas koronavirusas papildyta 10.06 val.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriui Žydrūnui Bartkui ir jo pirmajam pavaduotojui Jovitui Raškevičiui patvirtintas koronavirusas.

„STT direktoriui ir pirmajam pavaduotojui simptomai yra lengvi, jie, kaip ir daugelis kitų STT darbuotojų, dirba nuotoliniu būdu“, – BNS antradienį patvirtino STT atstovė spaudai Renata Keblienė.

Pasak R. Keblienės, STT vadovai kontaktų su kitų institucijų vadovais, atstovais neturėjo, abu atvejai buvo patvirtinti penktadienį.

Be vadovų, Vilniuje COVID-19 yra patvirtintas dar keturiems STT darbuotojams.  Anksčiau virusas buvo patvirtintas dar penkiems tarnybos darbuotojams Klaipėdoje, Šiauliuose ir Kaune, jie jau pasveikę.

Tarnyba nurodo, jog visi darbuotojai, turėję kontaktus su sergančiais, yra informuoti, jiems atliktas COVID-19 testas, gauti neigiami atsakymai. Darbuotojams, turėjusiems artimus kontaktus, saviizoliacijos laikas baigiasi šią savaitę. 

„Buvo imtasi visų reikalingų priemonių, kurias nurodo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. Teigiamas COVID-19 testas jokios įtakos Tarnybos ir jos vadovų darbui neturėjo“, – BNS teigė R. Keblienė, paklausta, kodėl apie diagnozę vadovams nepaskelbta iškart.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-12-01 10:01:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl tik virusas? Manau čia daug rimčiau. Nuo virusų nemirštama, o va smegeninę ir sąžinę išgydyti neina.
Atsakyti
0

M
Masiulis
2020-12-01 10:02:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fielingo fielingo fielingo, bylos senatis jau čia pat. Po Nausėdos aš prezidentas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų