Stingdantis šaltis – dar ne viskas: sinoptikai turi perspėjimą

Antradienio vakarą snigs didžiojoje Lietuvos dalyje, tikriausiai išvengs sniego tik rytinis šalies pakraštys. Dėl stiproko pietinių krypčių vėjo sinoptikai įspėja, kad gali kilti trumpa pūga, pustys. Ryto valandomis snigs beveik visur iš karto, vėliau snigti liausis šalies rytuose ir vakaruose. Ryto valandomis gali pustyti, vėliau liausis.

Kadangi trečiadienį ir ketvirtadienį snigs labai nedaug, tai galima sakyti, kad jis rodo, kad artimiausią parą daugiausia prisnigs Žemaitijoje ir čia sniego bus tiek pat, kiek Aukštaitijoje.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiema sostinėje

Šį vakarą Lietuvoje vyraus 1 ar 2 laipsniai šalčio, tiktai prie pat jūros bus apie 0. Vėliau naktį temperatūra visai neskubės kristi, taip ir liks apie 1–2, kai kur 3 laipsnius šalčio. Dieną dėl pietinių krypčių vėjo orai švelnės, įdienojus vyraus tarp 0 ir 1 laipsnio šalčio, vakaruose, pietvakariuose vietomis iki 1 laipsnio šilumos.

Ketvirtadienį pasikeis vėjo kryptis – jis pasisuks iš rytų, šiaurės rytų. Lietuvos link pradės plaukti vis šaltesni orai. Naktį vyraus 3–6, rytuose iki 8–9 laipsnių šalčio, o dieną dėl vis tebesitęsiančios šalčio invazijos bus vos vienu laipsniu šilčiau, ir tai neilgam. Pasnyguriuos – naktį daug kur, dieną vos kai kur.

Penktadienį orai toliau šals. Naktį vyraus jau 16–18, šalies rytuose vietomis iki 20, bet vakaruose bus tiktai 8–10 laipsnių šalčio. Dieną šaltis nenoriai slūgs iki 13–15, rytuose 18, prie jūros liks apie 6–8 laipsnius šalčio. Kai kur truputį pasnyguriuos.


Rašyti komentarą...
A
Aaaa....
2021-01-13 06:02:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nupuselis!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų