Spūstis judrioje Vilniaus gatvėje – įvyko automobilio ir motociklo avarija

Penktadienis Vilniuje pažymėtas dar viena nelaime. Žalgirio gatvėje susidūrė „Skoda“ automobilis ir „Harley-Davidson“ motociklas. Avarijos metu sunkiai sužalotas dviratės transporto priemonės vairuotojas.

Maždaug 17 val. Žalgirio gatvėje įvyko incidentas, kurio metu nukentėjo iš Geležinio Vilko Kalvarijų gatvės link važiavęs motociklo vairuotojas. Į jį trenkėsi „Skoda“ automobilis. Motociklo vairuotojas stipriai sužalotas – įvykio vietoje daug kraujo, pamesti abu vairuotojo batai. Jis skubiai išgabentas į ligoninę. Naujienų portalo tv3.lt žiniomis sunkiai sužalota koja. Laimei, vairuotojas buvo su galvos šalmu.

Pirminiais duomenimis automobilis išsukinėjo iš kiemo ir nepastebėjęs motociklo rėžėsi į jį.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Judrioje Vilniaus gatvėje – motociklo ir automobilio avarija

Įvykio vietoje iš abiejų pusių formuojasi automobilių spūstis. Pareigūnai aptvėrė avarijos vietą. Laukiama techninės pagalbos transporto. Motociklas turėtų būti patrauktas nuo kelio. 

Vairuotojai, esant galimybei, raginami rinktis kitą maršrutą.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2020-09-25 19:14:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepamatė, mažiau telefonų reikia pizdelint
Atsakyti
-1

L
Leila
2020-09-25 21:57:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jau nepastebėti ir bent negirdėti Harlio reikia sugebėti. Ir garsą tokio tipo motociklas turi ir matytis turetų...jei aišku automobilio vairuotojas nebūtų pusaklis ir puskurtis.
Atsakyti
0

L
Leila
2020-09-25 22:02:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar greičiau ar lėčiau tai tokia pati lygiavertiškai viešajame eisme dalyvaujanti transporto priemonė. Taip pat na jau Harlio nematyti ar bent negirdėti reikia sugebėti, nes tokie motociklai turi savą garsą. Auto vairuotojas turi būti pusaklis jei motociklo nesugeba matyti iššūkį ėdamas iš kiemo ir puskurtis jei dar ir negirdi. Kaip bebūtų KET galioja automobilių vairuotojams pilna apimtimi ir jei suki iš kiemo privalai įsitikinti...bet visi labai jau stengiasi prašokti, dažnai elgiasi pakankamai nachališkai, įsivaizduoja visateisiais. Būtų žiurėjęs, neskubėjęs būtų pastebėjęs. Be to su tokiu motociklų 200 KM/h nelaksto.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų