Sprogimo Vilniuje atgarsiai: įtariama, kad vyras atsuko dujas tyčia

Vilniuje per mažiau nei dvi valandas antradienio popietę įvyko du galingi sprogimai. Nukentėjo mažiausiai 3 žmonės, apgadinti keli automobiliai.

Iš pradžių gausios gelbėtojų pajėgos skubėjo į Antakalnio gatvę, kur sprogimas įvyko daugiaaukščio 2 a. bute, o vėliau jau skubėta į Manufaktūrų gatvę, kur pranešta apie garsų sprogimą požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Įtariama tyčinė veikla

Pirmasis sprogimas įvyko apie 14 val. 30 min. Vilniuje, Antakalnio gatvėje, 1947 m. gimusiam vyrui priklausančiame bute. Per sprogimą apgadinta pastato konstrukcija.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinės daugiabutyje – sprogimas: pranešama apie 1 sužeistąjį

Atskilusios nuolaužos apgadino du Antakalnio g. važiavusius automobilius „Fiat Freemont“ ir VW UP bei sužalojo dvi praeives (gimusias 2009 m.), kurios, suteikus medicininę pagalbą, perduotos tėvams.

Nukentėjęs vyras dėl daugybinių kūno nudegimų paguldytas į ligoninę. Pirminiais duomenimis, sprogimas įvyko dėl buto šeimininko sukelto gamtinių dujų nuotėkio. Surinkta medžiaga aplinkybių patikslinimui.

Sprogimas aikštelėje

Po 1,5 val. gautas kitas pranešimas apie Vilniuje, Manufaktūrų g., požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, įvykusį sprogimą.

Per jį išgriuvo aikštelėje esančios patalpos sienos. Pirminiais duomenimis, sprogo gaisrinio rezervuaro siurblys.

Nukentėjusių asmenų nėra, pastato išorė neapgadinta. Aplinkybės tikslinamos.


Rašyti komentarą...
N
Nu va
2020-09-16 09:45:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikės ir rusui pulti.Patys išsisprogdinsime.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų