Šokas Nemuno pakrantėje – valtyje mirusio žvejo kūnas

Vilkijoje į Nemuno krantą atsimušusioje medinėje valtyje rastas mirusio žvejo kūnas. Kaip spėja pareigūnai, vyras ne vietinis, o valtis galimai atplukdyta iš Nevėžio upės. Smurto žymių ant kūno nerasta, jis rastas susmukęs valtyje.

Į Vilkijoje esančią lentpjūvę atėję darbuotojai buvo ištikti šoko, Nemuno krante išvydę į ledą įsirėžusią medinę valtelę, kurioje matėsi nejudantis žmogaus kūnas. Priėję arčiau, valtyje žmonės išvydo sukniubusį vidutinio amžiaus vyrą. Jis buvo miręs.

Valtis buvo apsemta vandens, tačiau žmogaus kūnas rastas sėdimoje padėtyje, mat kojos buvo užsikabinusios už šalia esančios lentos, skirtos sėdėjimui. Jei kojos nebūtų buvusios prilaikomos, iš visiškai apsemtos valties žmogaus kūnas būtų išplaukęs į Nemuno gilumas, teigia įvykio liudininkai. Miręs vyras su kamufliažine striuke, botais. Svarstoma, jog vyras buvo žvejys, išplaukęs pažvejoti valtele. Dėl kokių priežasčių vyras mirė, kol kas neaišku.

Vilkijos gyventojai sako, kad šis žmogus tikrai ne vietinis, ir spėja, kad greičiausiai valtelė Nemune atsidūrė išplaukusi iš Nevėžio upės.

Kol kas žmogaus tapatybė nenustatyta. Vyras dokumentų su savim neturėjo, turėjo tik mobilųjį telefoną, tačiau šis pabuvęs vandenyje neveikia. Pradėtas ikiteisminis tyrimas vyro mirties priežasčiai nustatyti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų