Sodyboje Kėdainių rajone – tikras chemikalų sandėlis

Antradienį Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla.

Pro šalį važiuojantiems Kėdainių r. policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnams įtarimą sukėlė Josvainių seniūnijoje, Kunionių kaime, esanti sodyba. Užsukus į ją pastebėta daug įvairių talpų su galimai cheminėmis atliekomis.

Į minėtą sodybą iškviesti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai, Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai.

Piliečio Ž. V. (gimusio 1973 m.) sodyboje rasta daugiau kaip 1 000 l galimai azoto, druskos, akumuliatorinės sieros rūgščių, įvairaus elektroninio laužo, fotopopieriaus atraižų. Daiktai paimti ir išvežti saugoti į antrinių žaliavų saugojimo aikštelę. Taip pat kieme rastas aparatas su verdančia medžiaga (plastikinė talpa, dujų balionas, stiklinė tara). Tyrimui paimtas virusio skysčio mėginys.

Policijos pareigūnai aiškinasi, kokiu tikslu pilietis Ž. V. užsiėmė tokia veikla. Įvykis tiriamas.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2014-03-19 14:54:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada Lietuvoj policija atiminėja iš gyventojo fotopopierių ar sieros rūgštį? Kokiu nutarimu ar BK straipsniu tas draudžiama? Čia panašiau į policininkų įgaliojimų viršijimą, gal ponai ieškojo verdamos krūminės ,ale va sugaišo. Reikia gi numauti mužikėliui paskutines kelnes...
Atsakyti
0

s
sid123q
2014-03-19 16:03:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada lietuvoje draudžiama išgavinėti spalvotuosius metalus ir pridavinėti i supirktuves? ar juvelyrika užssiimti?
Atsakyti
0

p
petras
2014-03-19 16:12:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
taigi zmogus auksa tirbdino is electronikos. Zodziu viska draudzia kur galima suktis...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų