Socialdemokratų viršūnių valymas: siūlo naikinti it vėžį

Socialdemokratams nepavyko per pirmąjį turą išsirinkti lyderio. Į antrąjį turą pateko daugiausia balsų gavę ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius ir Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas. Pastarasis yra sakęs, jog pirmąjį partijos ešeloną norėtų sumažinti trimis ketvirtadaliais. Į tokį pasiūlymą Mindaugas Sinkevičius sureagavo radikaliu pasiūlymu.

„Trys ketvirtadaliai yra tam tikras simbolizmas, bet tikrai tikiuosi, kad turėsiu tokią galimybę suformuoti naują komandą, kurioje senosios kartos politikų bus vienas ketvirtadalis“, - tv3.lt sakė G. Paluckas.

Mindaugas Sinkevičius į kolegos pastabą sureagavo siūlymu. „Jeigu iš tikrųjų mes tris ketvirtadalius ar penkis šeštadalius, ar pusę, įvardinam kaip netinkamą partijos vadovybės dalį, tai čia panašiai reiktų kaip operuojant auglį arba vėžį – reikia nepalikti dalies vėžinių ląstelių. Tada geriau radikaliai 100 procentų ir tada žinosim, kad tas pokytis tikrai įvyks ne trimis ketvirtadaliais, o 100 procentų“, - sakė socialdemokratas.

Išsamiau žiūrėkite vaizdo įraše.


Rašyti komentarą...
s
sirgale
2017-04-12 09:57:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaikau pon Palucką senai socdemai turejo pasikeist prieš 4-5m tada tokio smukimo būtų nebuve ,seni partijos bosai sėdi ir nieko neveikia net graudu daros kaip pasižiūri kaip Algirdukas partiją nuvarė
Atsakyti
0

A
Asai
2017-04-12 14:51:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne auksas ir "gintarelis" ; jis sumenkino iki 0 socialiniu ir sveikatos reikalu departamento autoriteta vilnieciu akyse - savo isteigtoms poliklinikoms leido pastaruju paslaugomis nepatenkintus pacientus viesai vadinti psichais. Ar tokiais vadins ir busimuosius bendrapartiecius, pasirinkusius kita pirmininka?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų