Smurtu prieš merginą išgarsėjusio jurbarkiškio motina dingo iš Darbo partijos

Darbo partijos būstinės vadovas Viktoras Fiodorovas tv3.lt patvirtino, kad gavo, dabar jau buvusios partietės iš Jurbarko, kurios sūnui pareikšti sunkūs įtarimai sumušus ir mėginus išprievartauti paauglę, prašymą išbraukti iš partijos sąrašų.

Moteris nebuvo eilinė partijos narė, ji priklausė Darbo partijos tarybai, bet jos nuotrauka iš partijos internetinio puslapio skubiai dingo, vos ėmė plisti informacija, kad moteris priklauso šiai partijai. 

„Šiandien gavome jos prašymą sustabdyti narystę ir tai padarėme. Jos vyro prašymo neturiu, bet jis jokių pareigų partijoje neužima. Su jais abiem mes apie tai nekalbėjome. Partijoje narystė yra savanoriškais pagrindais, gauname prašymą išstoti ir privalome vykdyti akimirksniu. <<..>> Po tokio kilusio informacinio burbulo, kuris yra susijęs su ja, ji priėmė sprendimą (pasitraukti iš partijos). Pasikartosiu, su ja ir jos vyru mes nekalbėjome“, – sakė V. Fiodorovas.

Portalas tv3.lt primena, kad prieš keturias dienas itin žiauriai per vakarėlį Tauragės rajone buvo sumušta 17-metė mergina. Sumušimu ir mėginimu išprievartauti įtariamas Jurbarko politikės nepilnametis sūnus, kuris pritaikius tam tikrus apribojimus, nebuvo sulaikytas, bet iškart paleistas į laisvę.

Nusikaltimas įvykdytas kaimo turizmo sodyboje gegužės 26-sios rytą, apie 4.30 val. Paauglę galimai sumušė ir pasikėsino išžaginti nepilnametis kovos menais užsiiminėjantis jaunuolis. Įvykio vietoje jį sulaikė policijos pareigūnai. Įtariamajam nustatytas lengvas girtumo laipsnis (1,12 prom. alkoholio). Po apklausos jis buvo paleistas pritaikius tam tikrus laisvės apribojimus.

Paramą merginai žada Viktoras Uspaskich

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich, atsiliepdamas į viešą sumuštos Jurbarko moksleivės artimųjų kreipimąsi, kviečia mergaitės šeimą kreiptis tiesiai į jį ir siūlo suteikti visą reikalingą pagalbą samdant advokatus tam, kad būtų apginta auka ir užtikrintas teisingumas.

„Protu nesuvokiamas žiaurumas, kurio auka tapo 17-metė moksleivė, sukrėtė visą Lietuvą. Noriu tikėti, kad policija ir prokuratūra sąžiningai ir bešališkai atliks savo pareigą. Savo ruožtu, pagal man pateiktą telefono numerį, bandžiau skambinti sumuštos mergaitės tėčiui, bet niekas neatsiliepė. Todėl kreipiuosi viešai į mergaitės artimuosius ir siūliau pagalbą“, – sakė V.Uspaskich.

REKLAMA

„Tai, kas įvyko, yra baisi nelaimė ir nukentėjusiai mergaitei, jos šeimai, ir įtariamojo artimiesiems. Sakoma, kad kiekvienas privalo atsakyti pats už save, ir šiuo atveju neturi būti išimties. Todėl mūsų visų pareiga siekti, kad tiriant šį nusikaltimą nebūtų nė mažiausio įtarimo dėl sprendimų nešališkumo“, – sakė V.Uspaskich.

Daugiau apie šį atvejį – TV3 žinių siužete.

 


Rašyti komentarą...
L
Leva
2019-05-30 15:12:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sita niekseli pasodinti ilgam.
Atsakyti
0

L
Lida
2019-05-30 15:28:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na nežinau pone Fiodorovai kaip čia - jei jums toks nusikaltimas yra BURBULAS - tai ar ne pats esi burbulas - gražus spalvotas bet tuščias - bakst ir neliko.
Atsakyti
-1

R
R
2019-05-30 15:30:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu ką darbo partija įvardina kaip informacinį burbulą? Jei jų pačių vaikui taip nutiktų, kažin ar tai būtų burbulas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų