Skvernelis: „Su Ramūnu nėra lengva“

Premjeras Saulius Skvernelis tvirtina, kad svarsto stoti į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS), kurios deleguotu premjeru dirbo ketverius metus. Visgi ministrų kabineto vadovas prisipažįsta, kad galvojo apie savo partijos kūrimą, o su valstiečių lyderiu Ramūnu Karbauskiu susitarti ne visada būna lengva.

„Svarstau, svarstau“, – paklaustas, ar svarsto stoti į LVŽS gretas, viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ atsakė premjeras S. Skvernelis.

Pasak jo, per ketverių metų kadenciją „buvo visko“.

„Bet politikoje reikia suprasti, kad kartais negali pasiekti savo rezultatų, turi ieškoti kompromiso“, – tikino S. Skvernelis.

Premjeras taip pat atskleidė, kad nėra visada lengva susitarti su jį į postą delegavusios LVŽS pirmininku R. Karbauskiu.

„Su Ramūnu nėra lengva, Ramūnas yra tiesus žmogus, ten reikia galbūt mažiau diplomatijos, daugiau konkretumo. Bet mes sutardavome, gal kai kur ir nesutardavom, bet strateginiais valstybės klausimais buvom kartu“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Jis tikino, kad, jei pasirinktų stoti į partiją, nesielgtų kaip dalis politikų, kurie per savo karjerą „pakeičia tris, keturias ar penkias partijas“. Praėjusiais metais po prezidento rinkimų pasigirdo kalbų, kad S. Skvernelis gali kurti savo judėjimą ar partiją.

„Būčiau neteisus, jei pasakyčiau, kad niekada tokios galimybės nesvarsčiau, tokių pasvarstymų buvo. Bet visada tu sudedi pliusus ir minusus. Ar tu dar gali, o jei negali, tai kodėl negali dirbti su tais žmonėmis, su kuriais tu dabar esi komandoje.

Šiandien tikrai galiu pasakyti, kad nematau priežasties tokios, kad man reikėjo ar reikėtų kitokius žingsnius priiminėti. Šiandien aš esu su ta komanda. Jeigu bus tokios galimybės, eisim toliau“, – sakė S. Skvernelis.

Premjeras nėra vienintelis sąrašo lyderis, kuris nepriklauso partijai. Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus (TS-LKD) į rinkimus taip pat veda partijai nepriklausanti Ingrida Šimonytė.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 d.

Žiūrėkite visą laidą „Dienos pjūvis“ su premjeru Sauliumi Skverneliu:


Rašyti komentarą...
E
Egle
2020-10-06 11:28:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol Ponas Premjeras Skvernelis vadovaus ,tol nebus teisėsaugoje tvarkos,pvž:kaip Jurbarko istorijoje nutolsta,ar teisėsauga teisingai dirba ?
Atsakyti
-12

p
pasipiktinusi
2020-10-06 13:24:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Haseko Sveiko analogas tas skvernelis. O komentatoriai tokio pat lygio, atsirado ekonomistas, praskolino Lietuva, o jo kumyrai galvoja, jog jis protingas
Atsakyti
-4

X
Xxx
2020-10-06 13:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gana lakstyti Sauliui po partijas ir parsidavineti, o be to jau niekam ir nereikalingas. Visi jau ši pilietį perprato,kad jo lietuviškos idėjos tik dėl garbingų postų ir pinigų. Šlykštu....
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų