Skvernelis stebisi kalbomis apie nepaprastąją padėtį: dabar jų plokštelė pasikeitė

Valdantieji puse lūpų užsimena, kad jei dabartiniai ribojimai nepadės, gali būti svarstomas nepaprastosios padėties scenarijus. Buvęs premjeras Saulius Skvernelis stebisi tokiu valdančiųjų sprendimus ir kalba apie pasikeitusią jų plokštelę.

Valdančiųjų konservatorių pirmininkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad Seimas galėtų Lietuvoje paskelbti nepaprastąją padėtį, jeigu visuomenė nesilaikytų Vyriausybės įvestų karantino sąlygų, siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą.

„Jeigu būtų apsispręsta, arba tiksliau, jeigu būtų poreikis, jeigu skaičiai nekristų ir visuomenėje nebūtų atrastas supratingumas, kad reikia į situaciją žiūrėti rimtai, tada būtų kreipiamasi į Seimą papildomus apribojimus įvesti Seime“, – interviu BNS sakė G. Landsbergis.

Jo teigimu, šiuo metu Vyriausybė prašo geranoriško žmonių supratimo apriboti kontaktus, siekiant sulėtinti viruso plitimą, nes sveikatos apsaugos sistema gali netrukus perkaisti, tačiau jei to nepakaks nepaprastoji padėtis leistų griežčiau kontroliuoti žmonių judėjimą.

„Manyčiau, kad dėl nepaprastosios padėties, esant reikalui, reiks šitą klausimą svarstyti. Dabar visgi viliuosi, kad tie apribojimai, kurių imtasi, kad jie pasieks rezultatą ir užsikrėtimų bei mirčių skaičius kris. Mes matysime jau labai greitai, ar tos priemonės pasiteisino“, – ketvirtadienį parlamente susirinkusiems žurnalistams kalbėjo Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Buvęs premjeras Saulius Skvernelis stebisi tokiais valdančiųjų žodžiais.

„Pažiūrėkime, kokie pasakymai buvo spalio mėnesį. Ponios Aušrinės Armonaitės, kai mes uždarinėjome barus Vilniaus mieste, naktinius klubus. Sakė, kad nereikia nieko daryti, nereikia baudžiamųjų priemonių. Reikia edukuoti žmones. <...> Dabar kažkaip plokštelė pasikeitė. Reikia jų klausti, kada jie buvo nuoširdūs – tada ar dabar“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Jo teigimu, dabartinių valdančiųjų politikavimas būnant opozicijoje ir valstiečių ministrų kabineto kritikavimas dėl koronaviruso valdymo pasėjo žmonėse abejonę, ar tikrai reikia griežtų ribojimų, ar tikrai virusas yra toks pavojingas.

REKLAMA

S. Skvernelio tvirtinimu, dabar konservatoriai patys gavo valdyti situaciją ir kalba tokiais pačiais argumentais, kokie buvo naudojami jo Vyriausybės. Pasak jo, konservatorių ir liberalų politikavimas išblaškė mūsų visuomenę ir daugeliui žmonių atsirado laisvės jausmas bei sumažėjo pavojaus nuojauta.

„Jei žmonės patys nesupras ir nenorės, nieko nepadarys nei komendanto valandos, nei griežčiausi policiniai metodai“, – įsitikinęs S. Skvernelis.

Lietuvoje trečiadienį įsigaliojo griežtesnis karantino režimas, kurio metu uždarytos daugelis parduotuvių, kirpyklos ir apribotas žmonių judėjimas.


Rašyti komentarą...
R
Rinkeja
2020-12-17 10:44:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matėm, girdejom, nrpamirsom visus arogantiškas Armonaites, anūko, cmilytes, ir kitų pasisakymus per pavasario pandemijos karantiną. Dabar jau gieda priešingai, kai prie sotaus lovio pritūpė?
Atsakyti
-30

v
va
2020-12-17 10:49:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai, p.S.Sverneli, Visi mato, kad plokštelė pasikeitė. Ir dar kaip...
O šiaip viskas priklauso nuo pačių žmonių sąmoningumo.
Atsakyti
-17

A
2020-12-17 10:16:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seimas sprendžia, kaip pasidalinti milijardus. Greit pasibaigs milijardai......o įdomiausia tai, kad visi šitie naivuoliai net nesuvokia, kad sėdim vienoj valtyje - išdavikų niekada niekas nemėgo, o ir pasaulio galingiesiems į planus visi genocido vykdytojai neįeina.
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų