Penktadienį K. Glaveckui suėjo 72-eji.

Kaip kiek anksčiau patvirtino jo kolega parlamentaras Eugenijus Gentvilas, K. Glaveckui balandžio 9 d. buvo atlikta širdies operacija.

Tuo tarpu buvęs premjeras Saulius Skvernelis savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame prisiminė anapilin iškeliavusį K. Glavecką. Anot jo, K. Glaveckas buvo tikras politikos asas.

„Prisimenu Kęstutį kaip puikų kolegą, taktišką, šiltą žmogų.

Man dar būnant Premjeru, jis visada Seime prieidavo pakalbėti: pagirdavo už gerai padarytus darbus, patardavo ką galima geriau padaryti, padrąsindavo, visuomet spindėjo energija, buvo tikras politikos asas, neturėjęs mūsų politikai būdingų ydų - neintrigavo, neskaldė, neskleisdavo paskalų ar melo.

Visada prisiminsiu ir jo šmaikščius, bet niekada neužgaulius klausimus, puikų humoro jausmą. Jį sutikęs kaskart kreipdavausi - „Mano Profesoriau”!

Ilsėkis ramybėje, Didis Žmogau!“, – rašo S. Skvernelis.

Užuojautą išreiškė Seimo nariai

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą signataro, Seimo nario, ekonomisto, profesoriaus Kęstučio Glavecko artimiesiems.

„Netekome išskirtinės Lietuvos asmenybės, talentingo politiko, kuris paliko ryškų pėdsaką mūsų šalies istorijoje, politikoje ir ekonomikoje. Jaučiuosi dėkinga už jo prasmingą veiklą Seime, kartu reiškiu nuoširdžią užuojautą artimiesiems“, – teigia parlamento vadovė.

Sunkią netekties akimirką Seimo Pirmininkė K. Glavecko artimiesiems ir kolegoms linki ištvermės ir dvasios stiprybės.

Mirus ilgamečiam Seimo nariui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Kęstučiui Glaveckui, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė frakcijos ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą velionio šeimai, artimiesiems ir bendražygiams.

„Lietuva neteko garbingo, visa širdimi jai tarnavusio žmogaus. Būdamas aktyvus politikas bei ekonomistas, Kęstutis Glaveckas pirmaisiais atkurtos Lietuvos nepriklausomybės metais kartu su bendražygiais kūrė mūsų valstybę. K. Glaveckas buvo vienas iš Lietuvos laisvosios rinkos instituto įkūrėjų, taip pat Seimo nariu be pertraukų dirbęs nuo 1996 metų, todėl jo indėlis liks reikšmingas ir nemarus ateities kartoms. Telydi velionio artimuosius, bičiulius ir kolegas paguoda ir dvasios tvirtybė šią netekties valandą“, – teigė frakcijos seniūnė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų