Skvernelis: kai valdžia nekalba su žmonėmis, jie išeina į gatves ir paima akmenį

Vertindamas rugsėjo 10-osios mitingą, Saulius Skvernelis teigė, kad kai valdžia su žmonėmis nesikalba civilizuotai, jie išeina į gatves protestuoti. Visgi buvęs premjeras tvirtino, kad bet koks mitingas turi būti taikus ir negali būti jokių užuominų apie neapykantos kurstymą.

Lietuvos šeimų sąjūdis penktadienį prie Vilniaus arkikatedros rengia mitingą prieš ribojimus galimybių paso neturintiems asmenims.

„Kada valdžia nesikalba su žmonėmis civilizuotai, prie apvalaus stalo, tada žmonės išeina į gatves. Kai dar ir to negirdi, tada žmonės išeina į gatves ir dar akmenį į ranką paima. Jeigu to nori, skleisdamas chaosą valstybėje, kad taip būtų, tai tokia ir reakcija yra“, – rugsėjo 10 d. mitingą įvertino buvęs premjeras, naujai susikūrusios demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas S. Skvernelis.

„Žmonės turi teisę protestuoti. Tie dalykai, kurie dar pakaitina aistras, tai tas dirbtinis leidimų neišdavimas, žmonės renkasi. Bet kokiu atveju, bet koks mitingas turi būti tik tai pagal įstatymus ir taikus, negali būti net užuominų, kurstyti nesantaiką, neapykantą ar smurtauti“, – pridūrė jis.

Sveikinasi ne visi valstiečiai

Po S. Skvernelio ir jo bendražygių pasitraukimo, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) ir Darbo partijos opozicinių frakcijų koalicija neturi pakankamai balsų, kad galėtų turėti opozicijos lyderį.

S. Skvernelis penktadienį teigė, kad su opozicinėmis frakcijomis kalbasi dėl bendradarbiavimo.

„Kalba lieka ta pati, kaip buvo praeitoje sesijoje – norisi, kad visos opozicinės frakcijos sutartų ir turėtų galimybę vieningai dirbtų. Ar formaliai, ar neformaliai, tai irgi labai svarbūs dalykai yra. Galbūt net svarbiau neoficialus bendras frontas, kaip aš sakau, bet formalumas irgi svarbu. Kalbamės su visais“, – sakė S. Skvernelis.

Demokratų frakcijos seniūnas teigė, kad opozicinį koalicijos susitarimą pasirašytų ir su valstiečių frakcija, kurią paliko.

„Nematau problemos, bent jau iš mūsų pusės, kodėl negalėtume su valstiečiais pasirašyti“, – kalbėjo jis.

S. Skvernelis teigė, kad beveik visi valstiečių politikai su juo sveikinasi ir bendrauja.

„Turbūt žinome, kas ne. <...> Kol kas vienas [nesisveikina]“, – nusijuokė S. Skvernelis, paklaustas, kas iš valstiečių gretų su juo nebebendrauja.

„Aistros nurims, reikia žiūrėti į priekį ir dirbti“, – pridūrė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad antradienį pranešta, kad dešimt parlamentarų paliko Seimo LVŽS frakciją, tarp jų – buvęs premjeras Saulius Skvernelis. Parlamentarai kartu su keliais politikais iš Seimo narių Mišrios grupės buria naują Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2021-09-10 12:54:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaikiau ir visur balsuodavau už Skvernelį,bet po to,kai jis,tapęs seimo nariu su "valstiečių' partija,pabėgo iš jos,kaip tie pletkininkai Matelis,Džiugelis ir kt.,dedu kryžių ant pasitikėjimo Skverneliu.Tuo labiau,kai jis į savo frakciją priėmė perėjūną ir moliuską ,ekspremjerą A.Butkevičių,kuris tautai primelavo apie kainas įvedus eurą,visi naujos pabėgėlų frakcijos nariai,jau politiniai lavonai.
Atsakyti
-1

p
pilietis
2021-09-10 12:39:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
o skvernelis kalbejo su zmonemis kai jo ministras veryga manipuliacijomis su vaistais vykde tautos genocida? visi turejo uzsiciaupti ir buti patenkinti bet kokiais ju sprendimais dabar kai nera valdzioje labai palanku vaidinti geradari
Atsakyti
-10

P
Priesai
2021-09-10 12:08:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tamsta,o kas reke kaip pjaunamas,kad priesai puola,kai sijonuotos damos per langa lipo????????Trumpa atmintis
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų