Skvernelis: dujos ir elektra pigs

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo naujiena. Anot jo, netrukus pigs elektra ir dujos.

„Elektros kaina nuo liepos 1 d. turėtų mažėti ne mažiau kaip 10 proc. (kalbu apie standartinį elektros tarifą gyventojams), o gamtinės dujos – ne mažiau kaip 15 proc. visiems gyventojams. Duomenys dar negalutiniai, jie gali koreguotis. Ne į blogesnę, o į geresnę pusę, kitaip tariant – vartotojų naudai.

Tai viena iš Vyriausybės priemonių mažinant neigiamas koronaviruso pasekmes vartotojams ir kartu išnaudojant elektros ir gamtinių dujų (ypač suskystintų gamtinių dujų) rinkų tendencijas. Energetikos ministerijai su atsakingomis institucijomis yra pavesta įvertinti, kiek maksimaliai būtų galima sumažinti elektros ir gamtinių dujų kainas gyventojams nuo liepos pradžios“, – rašo S. Skvernelis.

Premjeras tikina, kad dabar vykdomi įvairūs skaičiavimai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad karantinas Lietuvoje įvestas iki balandžio 27 d. Šalyje užsikrėtusiųjų virusu – jau vir 1100.


Rašyti komentarą...
W
W
2020-04-16 11:22:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau! Juk visoje Europoje pagal uždarbį elektra du kartus pigesnė nei Lietuvoje!
Atsakyti
-6

F
Fui
2020-04-16 11:23:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
O čia ne rinkimų farsas?! Palei teisybė, taip ir turėtų būti, nes šitaip elgiasi ir kitos Europos šalys.
Atsakyti
-5

r
roze
2020-04-16 11:20:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
buta sildausi gamtinemis dujomis,tad kainu atpigimas nuo liepos..toks juokingas.kai prasides sildymo sezonas,jos pabrangs gerokai daugiau,nei atpigs
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų