Skvernelis dėl Covid-19 suvaldymo naujajai valdžiai žada pagalbos ranką

Premjeras Saulius Skvernelis pozityviai vertina naujosios valdančiosios daugumos ketinimą burti darbo grupes spręsti Covid-19 pandemijos suvaldymo ir valstybės biudžeto projekto klausimus. Premjeras naujajai valdžiai žada visapusišką pagalbą.

Valdančiąją koaliciją buriantys dešinieji antradienį pranešė ketinantys burti dvi darbo grupes. Viena jų bus skirta spręsti, kaip suvaldyti Covid-19 plitimą šalyje, kita – peržvelgti ir koreguoti kitų metų valstybės biudžeto projektą. 

„Teigiamai vertinu. Vienas iš pagrindinių darbų naujajai Vyriausybei bus įsivesti finišo tiesiojoje biudžeto projektą. Tai ir Vyriausybei, ir naujajai valdančiajai daugumai bus didžiulis iššūkis. Pasiruošti, vertinti, ar atitinka valdančiosios daugumos programines nuostatas, – pats laikas“, – žurnalistams naujųjų valdančiųjų planus vertino S. Skvernelis.

Jis taip pat pažymi, kad senoji ir naujoji valdžios turėtų sklandžiai perduoti viena kitai darbus ir žinias, susijusias su Covid-19 situacijos valdymu Lietuvoje.

„Kalbant apie pandemijos valdymą, perėjimas turi būti. Esam pasirengę civilizuotai perduoti visą savo patirtį. Gali vertinti, tinkama ji ar netinkama, gali tobulinti. Bet tikrai esame atviri. <...> Esam pasiruošę civilizuotai bendradarbiauti pačiame aukščiausiame lygmenyje. Jeigu bus kontaktas ir toks prašymas, be jokios abejonės, tai bus padaryta“, – tvirtino S. Skvernelis.


Rašyti komentarą...
N
Ne jau ne
2020-11-04 15:46:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik neprileiskite Skvernelio ir Verygos.
Atsakyti
0

J
Jomajo
2020-11-04 15:47:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik jau neprileiskite Skvernelio ir Verygos.
Atsakyti
0

J
Jole
2020-11-04 15:53:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar kas skvernelio praše pagalbos. Jau tiek pridirbo tai tegul greičiau palieka savo pareigas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų