Skvernelis: Bilotaitei reikėtų atsistatydinti

Vidaus reikalų ministrei Agnei Bilotaitei atsistatydinti siūlantis Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis sako, kad tarp Seimo konservatorių yra žmonių, galinčių sėkmingiau valdyti migrantų krizę.

„Tikrai tarp konservatorių yra žmonių, kurie galėtų gerokai sėkmingiau šitą krizę valdyti“, – BNS trečiadienį sakė S. Skvernelis.

Tačiau pavardžių buvęs premjeras neįvardino.

„Žinoma, bet jeigu aš įvardinčiau kažkokią pavardę, tai kažkas sakytų, kad čia opozicijos kandidatas ir žmogui karjerą sugadinčiau. Tikrai matau, kad yra tarp valdančiųjų ir Seimo narių, kurie tikrai galėtų tą poziciją užimti, bet čia yra ministrės pirmininkės ir prezidento prerogatyva, jų argumentai“, – teigė parlamentaras.

„Natūralu, kad Vyriausybės vadovas gina kiekvieną savo ministrą, aš irgi taip dariau“, – pridūrė jis.

Opozicijos lyderis taip pat teigė manantis, kad migrantų krizės metu, kai reikalingas maksimalus susitelkimas, vidaus reikalų ministro portfelis turėtų būti deleguojamas būtent didžiausiai valdančiųjų jėgai parlamente.

Pasak S. Skvernelio, nepaisant visų pastangų, konservatorei A. Bilotaitei krizės valdymas ir sprendimų priėmimas yra per sunkus.

„Visiškas nepasiruošimas, savalaikių sprendimų nepriėmimas, blaškymasis, nebendravimas ir nekomunikavimas su visuomene, įtampų kėlimas šalies viduje kalbant apie bendruomenes, išvadinimas visokiais antivalstybiniais elementais ir panašūs dalykai, neapsisprendimas dėl taktikos, kaip turi elgtis mūsų tarnybos saugant mūsų sieną, kaip turi būti elgiamasi su nelegaliais migrantais – jų apgyvendinimas, apsauga ir visa kita“, – kalbėjo S. Skvernelis.

„Pasieniečiai patapo vos ne apgyvendinimo, komunalinių paslaugų tarnyba vietoj to, kad saugotų valstybės sieną, tinkamų rezervų nepasitelkta, sprendimų nepriėmimas kalbant apie viešuosius pirkimus ekstremaliosios situacijos metu – tiek dėl apgyvendinimo paslaugų, tiek dėl infrastruktūros, tai iš tiesų atrodo, kad kartais geri sprendimai daromi, bet gerokai pavėluoti“, – vardino jis.

Į Lietuvą per sieną su Baltarusija šiemet pateko 4090 migrantų, daugelis jų yra iš Irako. Lietuvos pareigūnai dėl išaugusių migracijos srautų kaltina Baltarusijos režimą ir vadina tai hibridine agresija.


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2021-08-04 11:28:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa Gerb. SKVERNELI, atsistatidint netik Bilotaitei, bet ir kitoms damoms.
Atsakyti
0

G
Genė Maniušiene
2021-08-04 12:05:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tamstos nuomonė labai neadekvatiška. Jei tik tiek išmanai apie valdžją, tai visai ne kas. Bilotaitė tik graži, bet supratimo ir išprūsimo jos tiesioginiame darbe nėra - niekas jos nevertina teigiamai - tiesiog silpna ministrė ne savo kėdėj atsisėdo!!! Teisingai! Bilotaitę lauk!!! Nieko ši Lietuvai doro nepadarė, tik paistalai, savo nuomonės kaita.
Reikia tvirtai politiką žinančio, įstatymus kuriančio ir žmonėmis besirūpinančio asmens. O Bilotaitė tegu rūpinasi savo vaikučiais, juk yra Mama.
Atsakyti
0

G
Genė
2021-08-04 12:13:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai palaikau komentarus, kad prie tas keliukas - juk jis Lietuvoje nutiestas, o ne Baltarusijoje ir juo naudojasi to rajono gyventojai. O tai jau Skverneliui kuriuo keliu patekti į savo namus? Na kas per supratimas pas šiuos žmones, nebežino prie ko prikibti...
Na Lietuva turi daug " lengvapročių", kuriems niekas nerūpi, net patys sau kenkia...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų