Skvernelis apie išteisintą užrašus jo gatvėje palikusį vyrą: „Jis už savo niekšingus veiksmus turi sulaukti atpildo“

Buvęs premjeras Saulius Skvernelis sako, kad vyras, palikęs užrašus ant jo gyvenamos Upės gatvės asfalto, turi sulaukti atpildo, todėl trečiadienį priimtą išteisinamąjį teismo sprendimą žada skųsti.

„Iki pat galo (...) Jis už savo niekšingus veiksmus turi sulaukti atpildo“, – BNS sakė S. Skvernelis.

Vilniaus regiono apylinkės teismas paskelbė, kad buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjas Gediminas Vaitkevičius visiškai išteisinamas dėl šmeižimo ir viešosios tvarkos pažeidimo.

„Kai kurie apylinkių teismų sprendimų nenustoja stebinti. Dabar visi galime eiti, pasiimti dažų flakonėlius ir savo nuomonę „išreikšti“ užrašais ant viešų vietų – gatvių, pastatų“, – teigė buvęs premjeras.

Dabartinis Seimo opozicijos lyderis įsitikinęs, kad tai buvo „išniekinimas ir šmeižto paskleidimas“.

Vilniaus rajone esančios Upės gatvės asfaltas buvo aprašinėtas praėjusių metų birželio 10 dieną, ant jo buvo palikti užrašai „vagies namas“ ir „Skvernelis“ bei nupiešta rodyklė. 

Gatvę apipaišiusį vyrą vietoje sulaikė Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai ir perdavė policijai.

BNS primena, kad 2019 metų spalio pabaigoje perskirstant Kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšas Vyriausybė 300 tūkst. eurų papildomų lėšų skyrė Vilniaus rajonui, nors ši savivaldybė nebuvo pateikusi konkrečios paraiškos, nebuvo nurodžiusi ir prašomos sumos. Portalas 15min.lt pranešė, kad visa ši suma buvo skirta tuometinio premjero S. Skvernelio gyvenamos gatvės ruožo asfaltavimui. 

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tyrė, ar S. Skvernelis nesupainiojo viešųjų ir privačiųjų interesų, tačiau po pusmečio tyrimą nutraukė, taip ir nesurinkusi pakankamai duomenų spręsti vienaip ar kitaip. 


Rašyti komentarą...
B
Belekas
2021-07-21 12:44:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jis pameginkit prie Liandsbiergo namo parašyti kažką panašaus ir pamatysite,kaip pasikeis teismų praktika - busite ir baudžiamojon atsakomybėn patrauktas ir darbo neteksit. Čia tik geriausiu atveju.
Atsakyti
-2

I
Ironija
2021-07-21 12:53:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas tipas, aiškiai, priklauso LGBT ir turi vaivorykštinę neliečiamybę. Tokiems dabar Lietuvoje viskas galima. Net valstybės vadovus atvirai šmeižti. Jų teisės virš visko. Juos galima tik mylėti ir gerbti. Na, tai mylim, gerbiam, šlovinam.
Atsakyti
-3

j
jo jo
2021-07-21 13:49:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
pamanykit izeista nekaltybe teisingai ir uzrase ir nereikia vaidinti nekalto avinelio
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų