Generalinė prokuratūra atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl  Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) vadovės Aurelijos Stancikienės elgesio. Kaip portalą „Balsas.lt“ informavo Generalinės prokuratūros viešieji ryšiai, skundą tyręs prokuroras Ugnius Vyčinas nenustatė baudžiamojo nusikaltimo požymių, kurie leistų KNNP vadovės elgesį  vertinti kaip tyčinę veiką.

Skundą dėl A. Stancikienės elgesio parengė Aplinkos ministerijos Teisės ir personalo departamento Kontrolės skyriaus vedėja Ona Bubnelienė dėl to, jog A. Stancikienė esą grasino sugriauti jos ir aplinkos apsaugos ministro Artūro Paulausko karjerą.

Aplinkos ministerija šį skundą perdavė Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai(VTEK) , o ši taip pat nutarė skundo nenagrinėti ir nusiuntė jį Generalinei  prokuratūrai. A. Stancikienė sako, jog šitaip siekiama ją bet kokia kaina atleisti iš pareigų, kad būtų galima patvirtinti Kuršių nerijos bendrąjį planą ir įteisinti visas neteisėtas statybas UNESCO saugomoje teritorijoje. A. Paulauskas tokius A. Stancikienės samprotavimus pavadino tiesiog politikavimu.

O. Bubnelienės teigimu, liepos pradžioje jai paskambino pasipiktinusi A. Stancikienė „šaukdama ir rėkdama dėl to, jog  agresyviai kalbėjo apie skundo (...) tyrimo rezultatus“. A. Stancikienę esą supykdė O. Bubnelienės parengta pažyma, kurioje užfiksuoti KNNP vadovės „nusižengimai“ - esą buvo pažeista darbo drausmė bei Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymas.

REKLAMA

Pasak O. Bubnelienės, A. Stancikienė jai „grasino ir gąsdino, sakydama, kad padarys viską, kad būčiau išmesta į gatvę, o taip pat būtų sugadinta A. Paulausko politinė karjera, gąsdino, kad pažymą atiduos žurnalistams ir kreipsis į teisėsaugos institucijas“.


Rašyti komentarą...
f
fuj
2008-08-05 07:44:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
man ta boba grynai kazkokia nesveika, paranoja serganti , slykstu jau ta pati per ta pati skaityt nesamones
uzjauciu ir a.paulauska, kad cia tokia velnio boba ant jo purvus metu
Atsakyti
0

i
iš Memelio
2008-08-05 09:32:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ir skųskit klounai. Visuomenė dar nuo sovietinių laikų skundikus ir stukačius labai mėgsta:)))
Atsakyti
0

N
NESUPRATAU
2008-08-05 11:02:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
fuj tikiuosi kadazi kaip saule bet saule irgi uztemsta o yra zmoniu kuriems ir kiaule purvyne grazi sekmes tau fuj
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų