REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po vakarykščio Ūkio banko apiplėšimo Kaune turėtų padaugėti tikinčiųjų, kad 13-oji - penktadienis - nelaiminga diena.

Kaip LŽ teigė Ūkio banko valdybos patarėjas komunikacijos klausimais Linas Kontrimas, vakar rytą atsitiko tai, ko dar nėra buvę per 20 banko egzistavimo metų. „Įžūlūs plėšikai“ - šis epitetas per menkas apibūdinti herojaus neregėto „šou“, surengto šio banko Girstučio klientų aptarnavimo skyriuje per pačias rytinio piko valandas. Nusikaltėliai apiplėšimui rengėsi iš anksto: atsitempė porą rąstų, kuriais lengvai įveikė šaligatvio pakilimą ir dauždami vitrinos stiklus automobiliu įvažiavo į banko skyrių.

REKLAMA
REKLAMA

Išpuolis įamžintas

Nustatyta, kad 19 metų senumo automobilis „VW Jetta“ dar prieš parą buvo pavogtas iš vieno kiemo Varpo gatvėje, esančioje visai kitame kvartale.

REKLAMA

Po vakarykščio apiplėšimo iš šio automobilio liko tik metalinis karkasas su išdegusiu salonu - po apiplėšimo vagys jį padegė ir paliko už artimiausio kampo. Veikiausiai taip pasielgė ne tik norėdami sunaikinti įkalčius, bet ir iš įsiūčio - plėšikų grobis pasirodė esąs gana menkas: paskubomis pagrobtų eurų bei dolerių vertė litais tesiekė apie 10 tūkstančių...

REKLAMA
REKLAMA

Be to, plėšikų išpuolis nufilmuotas gatvėje įrengtų kamerų. Vaizdo įraše matyti, kaip praeiviai smalsiai stebi kaukėtą jaunuolį, banko prieigose kraunantį rąstus. Viliamasi, kad įvykio liudytojai atsilieps šiais policijos telefonais - (8-37) 30 34 08 arba (8-612) 53993.

Bankas pergudrautas

Vaizdo įrašas turėtų padėti patikslinti ir netikslius stresą patyrusių banko darbuotojų parodymus. Kaukėtam plėšikui šalia banko kraunant rąstus, darbuotojos skaičiavo ką tik inkasatorių atvežtus pinigus, todėl jo ir nematė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip LŽ pasakojo L.Kontrimas, išpuolis įvykdytas besirengiant atidaryti banko skyrių. Buvo be kelių minučių 8 valanda ryto. Nusikaltėliai, pasirinkę šį laiką, pergudravo banko darbuotojus.

Paprastai pinigai nakčiai filialuose nepaliekami, jie atvežami prieš pat darbo pradžią. Taip buvo ir šį kartą. Nusikaltėliai ėmė veikti, vos išvykus ginkluotiems inkasatoriams. Visas apiplėšimas truko apie 40 sekundžių.

REKLAMA

Teigiama, kad filialą sauganti „Jungtis“ įvykio vietoje buvo po 2 minučių. Tiesa, šalia esančio gėlių kiosko darbuotoja, pradedanti darbą 7 val. 30 min., LŽ tvirtino, kad - po 5 minučių. Išgirdusi dūžtant stiklą, ji teigia viską supratusi, tačiau iš baimės nebepajėgusi net užsirakinti parduotuvėlės durų.Nesuvaldė nervų

REKLAMA

Anot L.Kontrimo, „Jungtis“ atvyko suveikus išoriniams išdaužytos vitrinos davikliams, kurie neišjungiami ir darbo metu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų