Skaudi netektis: mirė Kėdainių ligoninės chirurgas Vaitkus

2021 m. birželio 24 d. po ilgos ir sunkios ligos netekome kolegos, ilgamečio VšĮ Kėdainių ligoninės darbuotojo – gydytojo chirurgo Raimundo Vaitkaus.

1981 m. baigęs Kauno medicinos institutą, Raimundas atvyko į Kėdainių rajono centrinę ligoninę internatūros praktikai, o nuo 1982-08-02 pradėjo dirbti gydytoju chirurgu chirurgijos skyriuje. 1986 m. baigė endoskopijos stažuotę Kauno klinikose ir pirmasis pradėjo endoskopijas Kėdainių rajone, o 1993 m. baigė pilvo organų echoskopijos specializaciją ir pradėjo pirmasis taikyti pilvo organų ultragarsinę diagnostiką Kėdainių rajone.

Gydytojas ligoninėje išdirbo 38 metus, per kuriuos atliko daug diagnostinių tyrimų, daug valandų praleido budėdamas tiek kaip chirurgas, tiek kaip endoskopuotojas-echoskopuotojas.

Gydytojas pasižymėjo maloniu bendravimo būdu, su rūpesčiu ir pagarba sutikdavo savo pacientus. Kolegos mena Raimundą kaip malonų, taktišką bei draugišką bendradarbį, kuris buvo jautrus kolegoms ir pacientams, skubiais atvejais neatsisakydavęs pavaduoti kolegas.

Raimundas Vaitkus su žmona Violeta, taip pat gydytoja, užaugino 2 vaikus – dukterį Indrę ir sūnų  Tomą. Šeima, santykiai su vaikais ir anūkais gydytojui buvo labai svarbūs, o įvairių patiekalų gaminimas artimiesiems buvo visiems gerai žinomas gydytojo pomėgis.

Liūdime ir užjaučiame artimuosius. Šviesus atminimas išliks jį pažinojusių ir ilgus metus kartu dirbusių kolegų atminty.

Velionis bus pašarvotas „Gedulo namų“ Baltojoje salėje.

Lankymas nuo birželio 26 d. 11 val., urna išnešama birželio 27 d. 13 val., laidotuvės Kauno g.  kapinėse.

Šaltinis: www.rinkosaikste.lt


Rašyti komentarą...
J
Jadvyga
2021-06-25 16:21:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano vaikystės draugas kaime per atostogas
Atsakyti
-1

N
N8 88bb8888888
2021-06-25 16:43:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ggg
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų