Motinos širdis plyšta iš skausmo: 23-ejų dukrą nužudė jos gerbėjas

Modelio Gracie Spinks tėvų širdis sudaužyta po to, kai ją nužudė vienas gerbėjas. Dabar tėvai stengiasi įamžinti savo gražiosios dukros atminimą.

4

Manoma, kad 23-ejų merginą nužudė gerbėjas Michaelas Sellarsas, buvęs jos kolega elektroninės prekybos parduotuvėje. Jos kūnas penktadienį buvo aptiktas Dockmanton kaime, Anglijoje.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gracie Spinks

Policija pranešė, kad vėliau vienas žmogus buvo rastas negyvas už pusės mylios, o kitų įtariamųjų jie neieško. Merginos motina Alison Heaton feisbuke paskelbė: „Mano graži dukra Gracie, atimta iš manęs, jos tėčio, brolio ir sesers bei visų, kurie ją mylėjo ir globojo“.

Buvo sakoma, kad 35 metų buvęs kolega yra „visiškai apsėstas“ mintimis apie merginą ir žadėjo, kad „nepaliks jos vienos“. Teigiama, kad jį iš darbo atleido prieš šešis mėnesius, nes nerimavo dėl jo elgesio su kitais darbuotojais.

Rado įtartiną krepšį

Tariamai Sellarsas užsuko į arklides, kur jodinėjo Gracie, o vienas šaltinis „MailOnline“ pranešė, kad ji buvo gavusi draudimą prie jos artintis.

Praėjusį mėnesį netoli nužudymo vietos buvo rastas „žudymo krepšys“, kuriame buvo peiliai, kirvis, „Viagra“ ir užrašas „Nemeluok!“.

Krepšį radusi moteris, atidavė jį policijai, tačiau sakė, kad jai buvo pasakyta, kad jis teismo ekspertizės nepasieks. Vietinė policija teigė, kad ji kreipėsi į Nepriklausomą policijos elgesio tarnybą, tačiau atsakymų, kodėl taip buvo nuspręsta – negavo.

Dabar buvo sukurtas „GoFundMe“ puslapis, kuris padėtų šeimai padengti laidotuvių išlaidas. Šiuo metu geri žmonės paaukojo jau daugiau nei 9 tūkst. svarų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų