Skaudi nelaimė šalia Telšių: iš priekabos iškritusi detalė sukėlė mirtiną avariją

Pirmadienio vakarą Telšių rajone įvyko skaudi nelaimė. 

Kaip praneša Policijos departamentas, čia iš važiuojančio automobilio, iš jo priekabos, iškritus detalei ši trenkėsi į kitą automobilį. 

„Balandžio 12 d. apie 18 val. 15 min. Telšių r., Nakrošiškių k., nuo vyro (g. 1992 m.) vairuojamo automobilio „Iveco Daily“ priekabos iškrito detalė, kuri atsitrenkė į važiuojantį automobilį „Suzuki“, vairuojamą vyro (g. 1955 m.). Automobilis po smūgio atsitrenkė į šalikelėje stovėjusį „Subaru“. Eismo įvykio metu sužalotas „Suzuki“ vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę, kurioje tą pačią dieną apie 22 val. 40 min. mirė. Taip pat buvo sužalota automobilio „Subaru“ vairuotoja (g. 1975 m.), kuri buvo pristatyta ir paguldyta į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.“, – rašoma policijos pranešime. 


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2021-04-13 07:56:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepasirinktas krovinio gabenimo saugumas. Netinkamas pakrovimas arba greičio viršijimas, kad niekas iš priekabos neiškristų. Štai ir pasekmės.
Atsakyti
-4

A
AHA
2021-04-13 10:12:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip gal vežė kokia kontrabanda tai ir lėke akis išvertęs, krovinio neskelbia jau turi būt gero dydžio detalė kad kad nusviedė mašiną ir vairuotojas zuvo
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų