Skardžius atsiprašo dėl provokuojančio plakato „Gabrielius“

Sušaudytą taikinį su užrašu „Gabrielius“ kolegoms penktadienį Seimo posėdžių salėje demonstravęs socialdarbietis Artūras Skardžius atsiprašo ir teigia nesitikėjęs „tokio ažiotažo“.

Jo pranešimą pirmadienį savo feisbuko puslapyje išplatino Lietuvos socialdemokratų darbo partija.

„Apgailestauju, jeigu mano atsineštas į Seimą plakatas – taikinys, kuriame nebuvo konkretaus asmens nuotraukos, kaip bandoma viešojoje erdvėje įteigti, ką nors įžeidė. Su kolege pasijuokėme, kad tai galėtų būti kažkam politinė reklama. Tai tebuvo tikras šaudyklose naudojamas taikinys, kuriame pavaizduota figūra, į jus nukreiptu ginklu“, – rašoma įraše.

„Bet turbūt viešojoje erdvėje nebūtų tokio pasipiktinimo iš opozicijos, jei vietoje užrašo „Gabrielius“ ten būtų užrašas „Artūras“, – įraše pridūrė A. Skardžius.

Penktadienį Seimo posėdžio metu su plakatu besijuokiantys užfiksuoti socialdarbiečių frakcijos narys A. Skardžius bei Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė „valstietė“ Agnė Širinskienė. Šalia jų – ir Seimo pirmininko pavaduotoja „valstietė“ Rima Baškienė.

Pastaroji pirmadienį išplatino pranešimą, kad gailisi apžiūrinėjusi plakatą ir linki kolegoms „pagyti nuo pykčio“.

Pats G. Landsbergis BNS šeštadienį teigė Seimo salėje sulaukęs nuoširdaus Seimo vicepirmininkės R. Baškienės atsiprašymo dėl kolegų elgesio ir už atsiprašymą padėkojęs.


Rašyti komentarą...
1
100%
2019-01-14 15:42:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaiku darzelis tam seime!
Atsakyti
0

A
Algimantas
2019-01-14 15:46:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per šelniai pavadinta "Vaikų darželis". Po rinkimų daugumai amžiams užsidarys Seimo durys.
Atsakyti
0

S
Sausio 13
2019-01-14 17:00:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nei protu, nei kultūra, nei kitom žmogiškom savybėm neapdovanotas Skardžius negali suvokti, jog taikinio su užrašu "Artūras" jis nebūtų atsinešęs į Seimą ir nebūtų tuo prajuokinęs Širinskienės. Kvailio ir nebrendylos pasiaiškinimas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų