Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketinantį išbristi iš alkoholizmo liūno Gintarą Einikį vėl nuskriaudė likimas – jis nepageidaujamas kaip kūno kultūros mokytojas gimnazijoje.

REKLAMA

Tituluotas –  Barselonos, Atlantos ir Sidnėjaus olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas, krepšinio legenda G. Einikis neranda darbo.

Buvęs krepšininkas, kuris mėgina išbristi iš alkoholizmo ir narkotikų liūno, patyrė nesėkmę, kai mėgino įsidarbinti  Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje kūno kultūros mokytoju.

Darbo ieškantis G. Einikis per vizitą pas R. Litvinienę užsiminė prieš tai buvęs ir savivaldybėje, bet gimnazijoje vis tiek išgirdo neigiamą atsakymą.

REKLAMA
REKLAMA

Baigęs karjerą krepšininkas Klaipėdos policijai  žinomas kaip  nuolat įsiveliantis į skandalingas istorijas dėl girtavimo, kvaišalų vartojimo, smurto.

Per Kalėdas jis pagrasino nužudyti besilaukiančią sugyventinę. Po šio įvykio buvo sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kadangi ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai sužinojo, kad G. Einikis yra bedarbis, patarė kuo greičiau įsidarbinti,  mat bedarbiams skiriama sunkesnė bausmė.

Pasak pareigūnų, šalyje kol kas nėra įstatymo, galiojusios sovietiniais laikais, kai visi asmenys, turėję reikalų su teisėsauga, privalo įsidarbinti.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų