Šiurpus trijų mėnesių mergytės sužalojimas: galėjo prisidėti ne tik girtaujanti motina

 Savaitgalį Radviliškyje pas girtaujančią motiną sulaužytu šlaunikauliu rastai vos trijų mėnesių mažylei atlikta operacija. Apklausiama motina neigia vaikelį sužalojusi. Ir policijai ginasi, kad kaulus mažylei galėjo sulaužyti namuose buvęs ir ant kūdikio užlipęs katinas. Policija atskleidžia, kad prie kūdikio girtavo ir linksmybes kėlė ne tik jos motina, bet ir gausus sugėrovų būrys.

Radviliškio bendrabutyje savaitgalį, Vaikų gynimo dieną, buvo rastas vos trijų mėnesių kūdikis sulaužytu šlaunikauliu. Bejėgę mergytę čia aptiko jos močiutė, atėjusi aplankyti savo dukters ir išvydusi ją girtą. Bute buvo ne tik mažylės mama, bet ir dar keturi jos sugėrovai. Visi jie buvo smarkiai įkaušę.

39-erių moteris buvo apklausta tik pirmadienį. Iškart po įvykio policija su motina nesusikalbėjo, mat ši buvo visiškai girta. Moteris savo versijas dėsto pirmadienį. Prie moters namų galima matyti policijos automobilį. Tačiau su žurnalistais mažylės mama bendrauti nesutinka ir pravėrusi duris čia pat jas užtrenkia.

Apie moterį ir jos polinkį girtauti bei kviestis į namus svetimus vyrus kalba ir aplinkiniai. Jie neslepia, kad nuo mažylės gimimo girtą motiną mato dažnai, o ir kitų savo vaikų moteris per išgėrinėjimus esą nesugeba auginti:

„Čia geriama kiekvieną dieną. Nei vieno vaiko neaugino."

„Kitas lovoje guli, dar vienas vaikas bus. Kokią ranką ar koją išsuks. Girta vartėsi čia su tais vežimais. Čia gi yra baisu."

Nežinia, kiek laiko kūdikis būtų pragulėjęs sulaužyta kojele, jei ne vaikelį išgelbėjusi jo močiutė. Pati pašiurpusi nuo girtos dukros šėlionių moteris ėmėsi veiksmų.

„Močiutė nutarė iš tos aplinkos kūdikį paimti, nes trijų mėnesių kūdikėlis buvo. Tai nutarė paimti ir parsivežti į savo namus. Naktį mergaitė nerami buvo ir kilo įtarimas, kad yra sveikatos problemų. Tai močiutė su kūdikiu kreipėsi pas medikus ir buvo diagnozuotas šlaunikaulio lūžimas", – kalbėjo Šiaulių vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gailiutė Smagriūnienė.

REKLAMA

Kūdikis jau antra para Šiaulių ligoninėje. Iš lovytės mergytė buvo perkelta į operacinę, o šiuo metu ji reanimacijoje.

Vaikų teisių specialistai aiškina, kad vaiko motina jau buvo prižiūrima tarnybų. Pasirodo, moteris turi dar mažiausiai du vaikus. Visus juos prižiūri močiutė.

„Nustatę grėsmės lygį spręsim dėl vaiko palikimo šeimoje arba paėmimo iš šeimos, kreipsimės į teismą dėl leidimo paimti, jeigu bus nustatytas grėsmės lygis. Ir inicijuosim atvejo vadybą ir mobiliosios komandos pagalbą šeimai", – aiškino vaiko teisių atstovė Larisa Paurienė.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vaiko sužalojimo, tačiau kol kas visi atsakomybės kratosi, o motina esą pateikia net tokią versiją, kad trijų mėnesių dukrai koją galėjo sulaužyti katinas.

Nelaimės aplinkybės tikslinamos. Kol kas įtarimai nepareikšti nė vienam motinos namuose linksmybėse dalyvavusiam asmeniui.


Rašyti komentarą...
O
Oooo!!!
2019-06-03 19:10:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Garbiosios tarnybos dar abejoja, atimti ar neatimti, yra gresme ar nera... Na virsune. Uz skepstelejima storai aprengatam vaikui, atimt. O uz sulauzyta kojyte, abejojama. Aisku girtuokles vaikai nepaklausus... Kas per nevispociai ten dirba?
Atsakyti
0

D
Daiva
2019-06-03 22:44:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai va kaip dirba lietuvoje vaikai teisiu tarnybos jei nemociute vaikelis galejo ir numirti,atheisti is pareigu socialine darbuotoja uz neatsakinga darba
Atsakyti
0

.
..
2019-06-03 20:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiertfa
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų