Šiurpus pradinuko sadizmas Šiauliuose: vaikai į ligoninę vežami subadyti

Šiauliuose pradinėje mokykloje skandalas dėl vaikų smurto. Trečiokas nuo pat pirmos klasės nenustoja terorizuoti kone visą mokyklą. Vaikai į ligoninę vežami sulaužytais pirštais, primušti, subadyti.

Tuo tarpu smurtautojo tėvai problemos nemato. O mokykla atsikalbinėja ginanti mažamečio teises ir sudarinėja jo pasitaisymo planus.

Tėvai skundžiasi bijantys, ar jų vaikai pareis sveiki, ar nereikės jų vežti į ligoninę, mat visus terorizuoja vienas mokinys.

Tėvai gyvena baimėje 

Štai ką apie mažametį pasakoja klasiokų tėvai.

,,Kalba negražiai, neadekvačiai, keikiasi, kelia ranką ir ne žaidimo forma, bet iki lūžių‘‘, - sako tėvai.

,,Batus rišasi mergaitė ar berniukas, prieina ir spiria į galvą. Mano sūnui pirmoje klasėje sulaužė ranką, tiksliau pirštą, vieną pirštą‘‘, - skundžiasi ir kiti tėveliai.

Patys trečiokai irgi atvirai prieš kamerą pasakoja tai, ko jau trečius metus negali apsikęsti.

Nuo smurto nukentėjusių vaikų tėvai vėl ir vėl mina mokyklos direktorės kabineto slenkstį. Tačiau ši į skandalo detales nesileidžia.

,,Daug žinau, bet kadangi yra mažametis vaikas, neturėčiau teisės visko sakyti, ką žinau, gindama mažamečio vaiko teises", - kalbėjo Regina Miežienė, Šiaulių ,,Saulės‘‘ pradinės mokyklos direktorė.

Tėvai skundžiasi esą vienas smurtautojas klasėje turi daugiau teisių nei visi kiti mokiniai.

Situaciją ji mato savaip

Trečiokų tėvai sako, bandė apeliuoti ir į smurtautojo tėvų sąžinę ir akis į akį ir per susirinkimus viešai prašė sutramdyti sūnų- atsakymas dar labiau suglumino.

Pavyko prisiskambinti smurtu kaltinamo trečioko mamai. Situaciją ji mato savaip.

"Problemų mes dabar neturim šiais metais, iš viso, apie kokius čia mušimus kalbat. Ne, neturiu ką komentuoti ir neturiu laiko susitikti", - sako probleminio trečioko mama.

REKLAMA

Mokykla vėl savo – kuriam planus, kalbam, posėdžiaujam. Trečiokų tėvai neviltyje – jau net generalinės prokuratūros šaukiasi.

Pagal galiojančią tvarką, vaiko iki 16-kos metų iš mokyklos išmesti neįmanoma – mokslas privalomas. Perkelti į socializacijos centrą irgi vargu – mat ten jau nepilnamečiai nusikaltėliai. O vaikas iki 14-kos metų neneša jokios atsakomybės už savo veiksmus. O smurtaujančiam trečiokui tik 10.

Išsamiau žiūrėkite TV3 reportaže:   


Rašyti komentarą...
L
Lina
2017-11-23 18:56:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista, kad nesutvarko mažamečio. Reiškia netinkamas ugdymo priemones naudoja ( neveiksmingas). Visa mokykla atsisakytų leist į mokyklą savo vaikus, kol yra smurtas, tada gal direktorei , soc. pedagogei ir kitiems pradėtų veikti smegenėlės ir surastų būdą, kaip išvengti smurto.
Atsakyti
-5

2017-11-23 18:57:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia ta snagliu gydit ar kazka daryt.nenormalus tas vaikas.as ji raip gerai papurtyciau...isgama
Atsakyti
-2

K
Kk4
2017-11-23 19:24:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nekliedėk. Normalus vaikas nuo jokių filmukų kaip psichinis nesielgs. Problema jo galvoje, aklėjime ir jo tėvuose.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (54)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų