Seimo nariai Edmundas Jonyla, Edvardas Žakaris ir Jonas Juozapaitis vietoj Vyriausybės siūlymo didinti įmokas Sodrai dviem procentais (1 proc. mokėtų darbdavys, o vieną – darbuotojas) siūlo, kad įmokos būtų didinamos tik darbdaviams.

Toks pasiūlymas jau pateiktas Socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo bei socialinio draudimo įmokų tarifo padidinimo laikinojo įstatymo projektui.

„Darbdavių organizacijos su Vyriausybės siūlymu sutiko, nes jiems pažadėta sumažinti pelno mokestį 5 proc. – nuo 20 iki 15 procentų. Deja, dirbančiųjų nuomonės niekas neklausė, – pranešime spaudai cituojamas Seimo narys E. Žakaris. Pastaruoju metu daug žmonių neteko darbo (ir dėl Vyriausybės kaltės), nuolat mažėja darbo užmokestis, todėl vėl didinti mokestinę naštą dirbantiesiems būtų neteisinga ir sunkiai pakeliama“.


Rašyti komentarą...
g
grybai
2009-11-10 11:51:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
is kur tokie kvaili tie seimunai. Nu numeta kokia nesamone ir laukia, kad visuomene pritars. Susimazinkite savo kanceliarines ismokas arba isvis atsisakykite ju geriau, vietoj siulymu atimti is kitu. Neismaneliai, dekite mandatus ir ciuozkite namo. Jusu mums nereikia visai su tokiais sprendimais baigiate Lietuva uzsmaugti visai.
Atsakyti
0

b
bobausiai
2009-11-10 11:52:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu ir ka? ar mokes tas darbdavys didesni mokesti, ka? permes darbuotojui ir viskas.
Atsakyti
0

Z
Zabas
2009-11-10 11:53:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
naivu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų