Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
3km nuo mokyklos ir vaikai skusdavosi..... Su dviraciu parlekdavo, persirengdavo ir atgal... Vel parlekia ir vel atgal i koki bureli......
kazkokia trenkra su ka
@guo o kuri šioje valdžioje netrenkta, pradedant garbane, tęsiant robokopu su šachmatininke ir baigiant anūkėliu?
Vargu ar būdamas klasėje su aukštesnį socialinį ekonominį statusą turinčių tėvų vaikais vaikas stiebsis. Greičiausiai tik patirs atskirtį, baimę, kaltę, pavydą. Atsiras nepinavertiškumo jausmas. Kompleksai. Depresija. Ir taps nusikaltėliu nes taip gyventi yra lengviau.
@Viktorija čia gal suaugęs taip nusidegraduotų, o vaikas integruosis
@Viktorija Koks sklindantis pozityvas
Čia ji daro taip, pagal Austėjos norus
šita "ministrė" tokia susireikšminusi kad baisu. O jei geresnė mokykla už 100 km tai vietines mokyklas kaip ruskyne uždarome nes kam jos reikalingos ir biudžetui bus gerai. Biudžetui bet ne žmonėms, tokia štai šita "profesionalų" vyriausybė...
Vaiką paveža į mokyklą , bet tas vaikas negali lankyti sporto būrelių, kitų veiklų, nes tuoj pat po pamokų parvežamas namo.. Apie kokį vaiko tobulėjimą kalbam?Galvokit kopūstgalviai
@Matas Labai pritariu. Vaikas tikrai nieko negali lankyti, nes gi autobusas išveža po 6 ar 7 pamokų. O jeigu ir lanko, tai nebent tų tėvų vaikai, kurie juos gali paimti po būrelių su automobiliu, nes prisiminkim vietinių (ne mokyklinių) autobusų tvarkaraštis maždaug toks: vienas ryte, 6 ryto, ir paskutinis 20val. ir viskas. Todėl dažniausiai būrelius lanko tik vietiniai miestelio mokiniai. O jeigu reikia pasilikti ilgiau mokykloje, pvz repetuoti kalėdinius renginius ir pns kaip tada?
@Kristina Vadinkim įvykius savais vardais - kaimo vaikui būrelių nėra.
Nori gyventi kaip miesto vaikas, kraustykis į miestą...
@Kristina tik suderinimo klausimas turėtų būti išspręstas. Teko dirbti mokykloje, į kurią buvo atvežami vaikai. Visi galėjo lankyti būrelius, o tie, kurie nelankė, ruošdavo pamokas prailgintoje grupėje arba bibliotekoje. Autobusas išveždavo vaikus po būrelių.
@Matas Rėkti lengviausia, o ką daryti? O kuria vieta pats galvoji "proto bokšte"?
Pvz, iš kokių Pakalnių (apie 13 km nuo Utenos) veža 3 vaikus į mokyklą Utenoje.
Tai ką dabar siūlytum jei visi nori į skirtingus būrelius ir dar skirtingu laiku?
Parūpinti kiekvienam transportą personaliai, ar kaip?
@Matas kokie sporto būreliai gali būti, jei klasėje 5 vaikai? Nebent rankdarbių, piešimo arba individualūs.
@Klausimas Ar nepagalvojai kad uždarinėja mokyklas po 40-50 vaikų ir kilometrai ne 10 o sieke 30 iki kitos mokyklos ir keltis reikės 5 valanda ir parveš tą vaikelį 5 nes jis gyvena toliausiai
@Matas Toje tavo mokykloje nei vienas mokinys neislaike matematikos egzamino, manai per burelius pas tuos pacius mokytojus jis labai patobules?
@Matas Kokie būreliai yra mokyklose, kur vienoje klasėje sėdi ir penktokas ir aštuntokas? Ar tikrai tokiose mokyklose yra būrelių?
@Matas Norit pasakyti, kad kaimo mokykliūkštėj su penkiais vienodo amžiaus mokiniais vaikas lanko kokybišką krepšinio, smuiko, robotikos ir debatų būrelį? Juokdariai!
@Matas O kai lanko mokyklą, kur klasėje 5 vaikai tai būrelių pasirinkimas begalinis: ir teatras, ir orkestras, ir futbolas.
@Matas Atsilupęs kaip bato aulas, matomai pats jungtinėse klasėse tamsta ir mokėtės. Nėra jokių būrelių arba jie paprasčiausiai apgailėtini tose ugdymo įstaigose, kuriose sudaromos jungtinės klasės, nes elementariai per mažai vaikų.
@Matas ir kokie jau sporto būreliai ir kitos veiklos veikia kaimo mokyklėlėse, kur net klasės negali būti suformuotos. Nepasakokit pasakų :)
@Matas O ar ten, kur jis yra dabar, tie būreliai iš viso yra? Ir kokia kokybė mokslo jungtinėje klasėje?
@Matas tai, jau geriau, kad siuvinejimo bureli lankytu, nei kad normaliai chemijos, matematikos, anglu kalbos, fizikos mokytusi, kas tikrai jam taps bilietu i geresne ateiti? Pajudet, pasportuot ir prie namu galima :D :D Mastykit dar karta, kopustagalviai

Skaitomiausios naujienos




Į viršų