Šiškauskienė: prognozuojame, kad apie 30 proc. kavinių neatsidarys

Po pusės metų karantino, pirmąją dieną leidus ir vėl dirbti barams, pasisėdėjimas lauko kavinėje virto vakarėliu. Kauno policija pradėjo tyrimą dėl karantino taisyklių nepaisymo. Kol galimai nusižengusio baro savininkai bado pirštais į balių užkūrusius studentus iš užsienio, kitiems verslininkams pikta, kad pavienės įstaigos teršia viso sektoriaus vardą.

Taigi kiek verslininkų išdrįso atverti duris ir kiek po karantino neatsidarys iš viso kalbame su viešbučių ir restoranų asociacijos vadove Evalda Šiškauskiene.

Nuo vakar barai ir kavinės jau galėjo atsidaryti. Galbūt jums yra žinoma, kokia dalis išdrįso praverti duris lankytojams? 

Pirmiausia atsidarė tie, kurie turi lauko terasas. Tie, kurie neturi, liko nuskriausti. Tačiau pamatėme, kad susidomėjimas yra didelis, nepaisant šaltoko oro – žmonės išsiilgę pramogų, maisto, bendravimo. 

Prieš tai verslininkai guodėsi, kad jiems neleidžiama dirbti, dabar, kai leidžiama dirbti guodžiasi, esą dirbti neapsimoka. Galbūt žinote kiek yra tokių, kurie turi galimybes atidaryti lauko terasas, bet nenori? 

Tokių nėra daug. Tačiau mes apskirtai nelabai suprantame, kodėl yra leista tiktai lauko terasoms atsidaryti, nes, žinant mūsų klimatą baisu, kad klientai nesušaltų. Juo labiau, kad verslininkai ir pertvaras pasiruošę, todėl būtų lengva reguliuoti atstumus ir srautus. Todėl mes kalbame su Vyriausybe, kad leistų ir viduje. 

Prognozuojame, kad apie 30 proc. neatsidarys, nes didžiausi nuostoliai buvo tiems, kuriems nuomotojai nenuleido nuomos. 

Visą pokalbį žiūrėkite „Dienos komentare“ viršuje. 


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-04-23 20:38:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai malonu. Gal atidarys valgyklas vietoj kavinių ir bus mažiau verkenčių
Atsakyti
-3

A
Akivaizdu
2021-04-24 14:18:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie verslininkai verkia ir verkia, o pinigų pilnos kišenės. Prieš atidarymą žadėjo laikytis taisyklių, bet jau pirmą dieną parodė tikrąjį veidą.
Atsakyti
-5

I
Ignas
2021-04-25 14:01:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mus tai oras kaltas tai covidas.Tokia kaip Palanga kas met verkia per TV
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų