„Simpsonų“ veikėjai prabilo apie Lietuvą: nemaloni tema

Kultinio amerikiečių animacinio serialo „Simpsonai“ kūrėjai, panašu, išgirdo gruodį Lietuvoje pasigirdusias šnekas filmuką uždrausti. Vienoje iš naujausių serialo serijų filmo veikėja Liza užsimena apie kelionę į mūsų šalį. 

78

Melas apie Lietuvą

30-ojo „Simpsonų“ sezono 12 serijoje, pavadintoje „Mergaitė autobuse“, Liza netikėtai pamato viename iš namų verkiančią mergaitę. Įėjusi į namo vidų viena pagrindinių serialo veikėjų susipažįsta su minėta mergaite bei jos šeima, ir, ja susižavėjusi, pati nori tapti jų nare.

(78 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai šėlsta: Beckhamus „Simpsonais“ pavertęs menininkas giriamas už tikslumą

Vėlesniuose serijos kadruose Liza minėtajai šeimai pameluoja, kad jos pačios šeima šiuo metu planuoja kelionę į Portugaliją. Naujieji Lizos draugai entuziastingai pareiškia Simpsonams galintys išvardinti pačias mėgstamiausias vietos kepyklėles.

Bandydama išsisukti iš situacijos, vėliau Liza pameluoja dar sykį, kad Portugalija šeimos nariams tebus tranzitinė stotelė, o iš tiesų šeima skrenda į Lietuvą.

„Ar esate buvę Lietuvoje?“, – paklausė Liza. Į tai naujieji jos draugai atsako neigiamai, pridurdami, kad tai esanti „nemaloni tema“.

Užkliuvo elgesys 

„Simpsonai“ pakliuvo į Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) nemalonę praėjusių metų gruodžio 20 d.. Komisija analizavo dvi serialo serijas dėl kurių gavo skundus. 

LRTK vertino serialo herojų požiūrį į šeimos vertybes, asmeninius santykius ir galimą alkoholio vartojimą ir konstatavo, kad tai potencialiai gali daryti poveikį jauniems asmenims.

Tuo metu serialą Lietuvoje transliuojančios TV3 televizijos programų vadovas Arvydas Rimas teigė, kad seriale yra šeimos santykių ir ironijos pavyzdžių, bet nėra skatinimo elgtis blogai, blogos įtakos.

„Homeriui jau virš 60 metų, jis myli žmoną ir ji jį mylį, jis daro tam tikrus dalykus dėl kurių susipyksta su Mardže. Bet jis visą laiką dėl to gailisi ir tai yra šeimos tvirtumo pasekmė, nes nėra šeimų, kurios nesipyksta. Ši šeima viską pergyvena, nes jie – skirtingi žmonės“, – sakė A. Rimas.

 Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas Mantas Martišius tikino, kad gavusi skundą komisija negali nereaguoti.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų